Založení společnosti s ručením omezeným se dá provést snadno a bez stresu

Máte v plánu začít podnikat a nevíte si rady s tím, jak na založení s.r.o., případně se bojíte toho, že na vás čeká hora administrativních úkonů? Pak vězte, že se vše dá vyřešit poměrně snadno, levně a rychle.

Přenechte formality na jiných

Kouzlo tkví v tom, že založení společnosti s ručením omezeným přenecháte specializované firmě. Její služby si můžete objednat online, stačí jí pak dodat jen nezbytné dokumenty a splnit další náležitosti, které nelze nechat na třetí osobě.

Proces založení s.r.o. pomocí jiné firmy přináší hned několik zásadních výhod. V první řadě za poměrně malý poplatek získáte vyhotovení notářského zápisu, jenž je pro vznik s.r.o. prvním základním předpokladem. Dále je v ceně i příprava a podání návrhu zápisu do obchodního rejstříku. Pokud nemáte vlastní sídlo, můžete si dokonce i to sjednat, získáte pak možnost mít adresu své firmy v atraktivní lokalitě. To ocení vaši budoucí zákazníci a klienti. Dávají totiž často přednost společnostem, jež sídlí v centrech větších měst nežli někde v odlehlých končinách naší země.

Vyřeší za vás i základní kapitál a registraci na finančním úřadu

Součástí služby založení společnosti s ručením omezeným prostřednictvím specializované firmy je i úhrada všech potřebných poplatků, a to včetně složení základního kapitálu, jehož hodnota může být dle zákona i pouhou 1 Kč. Zároveň dojde také rovnou k ohlášení živností. Zde záleží na tom, zda hodláte mít živnost vázanou či nikoliv. V neposlední řadě si pak nebudete muset dělat sami starosti s registrací k dani z příjmu na místně příslušném finančním úřadě.

Proces založení výrazně urychlíte

Díky založení s.r.o. tímto způsobem ušetříte spoustu času. Pakliže byste se do zajišťování všech potřebných formalit pustili sami, museli byste počítat s tím, že jen shánění razítek, kolků a výpisů, potažmo registrace a obíhání úřadů zabere minimálně několik týdnů. Takto můžete mít firmu připravenou k podnikání daleko rychleji, bez zbytečného stresu a námahy. Ne náhodou je zakládání společností prostřednictvím dalších firem stále oblíbenější variantou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

11 − four =