Založte si jednoduše vlastní firmu

Pokud máte podnikavého ducha, tak není nic jednoduššího než si založit vlastní firmu. Kromě nezbytných podnikatelských záměrů je třeba zařídit spousty věcí nutných k bezproblémovému a hlavně legálnímu chodu samotné firmy. Mnohdy je vyřizování formalit tou nejtěžší a nejméně oblíbenou činností, která vás může při zrodu firmy potkat. Krom nezbytného živnostenského oprávnění a dalších potvrzení závislých na formě a způsobu podnikání je třeba zajistit i sídlo samotné firmy.

Sídlo podnikání

Nové sídlo pro firmu je základem k podnikání. Ne všichni však máme k dispozici odpovídající prostory, nebo je naše práce takového charakteru, že ji můžeme vykonávat z domova, ale zároveň nechceme svou soukromou adresu používat jako adresu podnikání. V tomto případě si můžete pronajat kancelář, ale pokud dáváte přednost levnějšímu řešení, můžete využít služeb firmy Venice s.r.o., která poskytuje zřízení i provozování sídla společnosti ve vlastních prostorách. Nemusíte se ani bát nedodržení legislativních předpisů, vše probíhá s důrazem na dodržování předpisů a platných zákonů.

Koupě firmy

Pokud však chcete začít podnikat skoro hned a bez zbytečných administrativních průtahů, pak jsou s.r.o. firmy na prodej stvořené přímo pro vás. Tyhle s.r.o. firmy byly vytvořeny za účelem jejich prodeje, nemají tak žádnou obchodní historii a nejsou ani zatíženy jakýmikoliv závazky. Zkrátka dostanete firmu s čistým štítem a je jen na vás, jakým směrem se budete ubírat. Dalším plusem ke koupi takové firmy je, že má již splacené základní jmění a splněné všechny daňové povinnosti. Možné je i přejmenování firmy a i změna jejího sídla.

Založení firmy

Pokud ovšem chcete firmu úplně novou, ne založenou někým neznámým a zároveň nechcete strávit veškerý čas běháním po úřadech a vyřizováním nezbytných náležitostí, můžete si nechat založit firmu přes venice.sk. Získáte tak čas na přípravu svého podnikání, zatím co se vám bude připravovat veškerá dokumentace potřebná k podnikání. Venice.sk se vám postará o zřízení živnostenského oprávnění, obstará zápis do Obchodního rejstříku a i zařídí registraci na daňovém úřadě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nineteen + 18 =