Zdraví, krásu a relax nabízí jedinečné Lázně Jupiter

Lázně Jupiter se nachází přímo v Praze. Všem návštěvníkům nabízí mnoho způsobů péče o zdraví a krásu, a navíc poskytují znamenitý výběr nejrůznějších možností relaxace. Lázně mají mnoho spokojených zákazníků, kteří se na lázeňské procedury rádi vracejí. Mezi nejoblíbenější služby patří lymfatické masáže, neinvazivní bezbolestná liposukce a masáže hammam.

Lymfatické masáže pro lepší fyzickou kondici

Masáže zaměřené na lymfatický systém jsou oblíbené z mnoha důvodů a mají je v oblibě lidé různých profesí. Lymfatické masáže se často doporučují lidem se sedavým zaměstnáním a každému, kdo má fyzicky a psychicky náročnou práci. Díky těmto masážím si mnoho lidí lépe udržuje zdraví, fyzickou kondici a celkový vzhled. Kromě toho jsou masáže úžasným odpočinkem. Lázně Jupiter nabízí výběr několika lázeňských balíčků, které obsahují účinné lymfatické masáže a další procedury zaměřené na lymfatický systém.

jupiterHubnutí bez námahy

Neinvazivní liposukce je zcela bezbolestná, a tudíž představuje způsob hubnutí zcela bez námahy. Lázně Jupiter si na kvalitně provedené neinvazivní liposukci velmi zakládájí. Péči provádí s maximální profesionalitou. Liposukce rozbíjí vnitřní a podkožní tuk, odbourává tuk v cévách a odstraňuje tuk kolem orgánů. Navíc účinně likviduje celulitidu a strie. Mezi nejžádanější partie patří bříško, stehna, paže a podbradek. Na bezbolestnou neinvazivní liposukci lze zakoupit dárkové poukazy a permanentky online.

Tradiční masáže HAMMAM

Relaxační a revitalizační masáže HAMMAM mají kořeny v tradiční turecké kultuře. Typickým prvkem těchto masáží je očistná pěna, která umocňuje prožitek z celé masáže. Masáž HAMMAM je terapií celého těla a zajišťuje komplexní péči o tělo i o duši. Mnoho zákazníků se na tuto masáž rádi vrací, protože v lázních Jupiter pracují pouze certifikovaní a pečliví maséři, díky kterým se masáž stává nezapomenutelným zážitkem. Masáže HAMMAM se začínají těšit velké oblibě napříč generacemi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × 5 =