Zdroj energie pro váš Acer

Můj notebook vydržel z počátku na baterii 4 hodiny. PO dvou letech ale baterka ztratila mnoho ze své kapacity a nyní vydrží přibližně 2 hodiny, což je pro mě někdy hrozně málo. Jezdím na služební cesty nebo výlety mimo zdroj energie a 2 hodiny běhu jsou málo. Začal jsem proto hledat novou baterii na výměnu. Nechtěl jsem originál, protože ceny originálních baterií jsou podle mě přemrštěné a platí se zde především za značku.

Neoriginální ale kvalitní

Sháněl jsem proto něco neoriginálního, ale s dobrými referencemi, protože zase mám strach z těch baterií, které jsou velmi levné a mohou vám třeba v notebooku začít hořet nebo nabijeckaminimálně se budou extrémně zahřívat. Nakonec jsem našel prodejce na stránkách baterion.cz, kde jsem si pro svůj Acer vybral a koupil jednu baterku a protože jsem byl spokojený, tak následně po nějaké době i druhou.Kromě baterií zde seženete i  Napájecí zdroje do notebooků Acer za dobré ceny proti originálním zdrojům, které cenou rozhodně nejsou přátelské.

Baterie pro Acer ale i jiné značky notebooků

Mám notebook Acer, ale baterie mají na stránkách i pro jiné notebooky. Za všechny jmenuji například značky Asus, Dell, HP, Lenovo, Samsung a baterie zde koupíte i pro výrobky Apple. Jak jsem již psal, tak nejen baterie můžete na tomto eshopu zakoupit, ale také napájecí zdroje a to ke stejným značkám jako jsem uvedl u baterií.

Snadný nákup

Pokud kupujete baterii nebo napájecí zdroj pro svůj notebook poprvé a nejste si jistí tím, jaký potřebujete jednoduše zanechte na stránkách vaše telefonní číslo a z eshopu se vám již ozvou a poradí vám nejvhodnější řešení pro váš notebook. Proti konkurenci zde najdete mnoho zajímavých článků o typech baterií i zdrojů, rozdíly mezi originály a neorigináli a mnoho užitečných informací, které vám pomůže se lépe v sortimentu baterií i zdrojů orientovat. Jako další výhodu vidím možnost osobního vyzvednutí i když zatím jen v Praze. Na eshopu můžete platit kartou bankovním převodem nebo dobírkou

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × one =