Zimní dovolená 2019? Lyžování Slovinsko v Alpách!

Prahnete po cenově dostupné, a přitom komfortní zimní dovolené? Vyzkoušejte parádní lyžovačku ve slovinských Alpách. Čekají vás výborně upravené sjezdovky, příjemné ubytování, domácí kuchyně, rozumné ceny skipasů a lyžování dětí do šesti let zdarma!

Možná jste nevěděli, že má lyžování ve Slovinsku dlouholetou tradici. Poprvé se o ní zmínil na náhorní plošině Bloke historik Valvasor. Je nutné zdůraznit unikátní soutěž FIS organizace v Kranjske Goře, v pohoří Pohorje a v Rogle.

Výhody lyžování ve Slovinsku

Někteří lidé si mohou říkat, proč vyrazit právě do této alpské země? Nabízíme hned několik výhod. Lyžování – Slovinsko zaujme příjemnými cenami skipasů, které se podobají českým. Děti do šesti let si zalyžují zdarma a mohou využít i další atrakce. Velmi populární je bobová dráha v Kranjske Goře. Rovněž je dobré zmínit příbuznost slovinského jazyka. Nehrozí mimořádná jazyková bariéra. Na sjezdovce i v hotelu si dopřejete domácí kuchyni. Polévku jotu, štrúdl, jelítka i klobásky. Jízda autem do Slovinska trvá asi 7 hodin a dálnice nejsou ucpané. V poslední řadě, ne však jako poslední, ohromí čarovná příroda a její drahokamy.

Kde jsou nejlepší resorty?

Moderní skiareály naleznete v Gorenjske, Primorske i Štajerske. Nejpopulárnější je Kranjska Gora, kde se nacházejí obrovské hotely. Sjezdovky Julských Alp jsou v této lokalitě přehledné, dlouhé, náročné i pro začátečníky. Moderní lanovky, upravené svahy, bobová dráha i wellness ke Kranjske Goře prostě patří. Další půvabnou destinací je Rogla, kde si přijdou na své lyžaři i snowboardisti. Krvavec upoutá výbornými podmínkami, ale také lyžařskou školou, servisem, snowparkem, jízdou na sněžných kolech i nočním lyžováním. Mnohem lepší přehled o zimní dovolené ve Slovinsku 2019 najdete na https://www.gradtur.si/cz/lyzovani/slovinsko/. Rezervujte si cenově přijatelný pobyt s famózní lyžovačkou ještě dnes!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

13 + 16 =