Získejte peníze zpět při nákupu ve více než 350 obchodech!

Líbilo by se vám, když byste z každého nákupu dostali část peněz zpět a mohli je dále využít? Už to není jen bláhový sen. Nejdříve se objevily speciální kreditní karty, které toto umožňovaly. Doba internetová posunula systém ještě dále. Nyní již běžně fungují portály, přes které se dá nakupovat a získávat výhodný cashback. Velikou popularitu zažívá především Tipli.cz, nabízí až 8 % zpět!

Registrace otevře cestu

package-1511683_640Tipli.cz funguje na poměrně jednoduchém principu. Spolupracuje s e-shopy a jako dárek pro zákazníky, kteří skrze portál nakoupí, má cashback v atraktivní výši. Tipli.cz je výjimečný tím, že se neomezuje jen na tuzemské e-shopy. Spolupracuje i s největším online tržištěm světa Aliexpress. Aktuálně se na něm nachází miliony položek, které si levně koupí každý, kdo provede registraci. Jedná se o čínské zboží. Za až směšně nízké ceny zde seženete oblečení, hračky, šperky, módní doplňky, vybavení do domácnosti, kryty na mobil, látky a další. Je výhodou, že i když zboží nakupujete z daleké Číny, neplatíte astronomicky vysoké poštovné. Stačí jen vyhledat nabídku s poznámkou free shipping (doprava zdarma). Tipli.cz posunul výhodnost nákupu ještě dále. Pokud si vytvoříte na portálu účet (přihlásíte se snadno i skrze účet na facebook.com), kliknete na odkaz AliExpress.com a nakoupíte, získáte cashback až 8 %! Vysoký cashback je k mání i v případě nákupu přes Tipli.cz v e-shopech mall.cz, zoot.cz, kasa.cz a dalších. Ostatní snadno vyhledáte podle názvu či kategorie.

Výplata již od 1 Kč

Peníze se vám ukládají na virtuální účet. Je jen na vás, kdy si je necháte vyplatit. Stačí, abyste na účtu měli 1 Kč a je to možné. Slevy se hodí vždy. Tak neváhejte a zapojte se. Nezapomeňte sledovat také Facebook Tipli, ať máte okamžitý přehled o všech nových nabídkách!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

19 − 15 =