Zjistěte, jak získat dotace nebo levně zrekonstruovat dům

Rekonstrukce panelového domu nebo třeba nejlepší možnost získání dotace na kotle, to jsou záležitosti, které jednou potkají skoro každého. Ale snadno se u nich dá naletět podvodníkům nebo zaplatit statisíce navíc. S poradenskou společností CERPAD ale nešlápnete vedle.

Majitelé panelových a bytových domů se často potýkají s problémy, jak dům udržet, obnovit nebo mu dodat další komfort. Jenže na trhu je tolik společností a výrobků, které je možné využít, že se v tom vyzná jen málokdo. A sednout na lep nepoctivcům je tak otázkou chvilky. Rady, tipy a osobní pomoc můžete ale najít na webu poradenské společnosti CERPAD, která už má léta zkušeností.

 

Jak ušetřit

Kdo se chce pustit do rekonstrukce panelových domů nebo do rekonstrukce bytových domů, musí oběhat spoustu úřadů, získat nepočítaně povolení a souhlasů a obeslat desítky firem, aby našel tu správnou. A přece pořád nemá jistotu, že neprodělá. CERPAD ovšem disponuje řadou odborníků, kteří v takových chvílích poradí, jak ušetřit, jak vybrat ty nejlepší a certifikované firmy pro jednotlivé práce a jak neutratit za zbytečnosti.

 

Pomoc s energetickým štítkem

Podle nových zákonů a norem má mít energetický štítek už každá budova. Jeho získání ale není tak snadné, protože se na tuto oblast také specializuje nepřeberné množství firem. A průkaz energetické náročnosti budovy vám zdánlivě může vystavit také každý druhý. I tady je proto třeba pečlivě vybírat, protože byste se pak při kontrole úřadů mohli divit, co vám to vystavili za nesmysl.

 

Jak na dotace?

Poradenská společnost CERPAD se zaměřuje i na rady v dalších oblastech kvalitního bydlení – a to například na státní příspěvky. Můžete se tedy dozvědět, jak získat dotace na zateplení budovy a ušetřit tím stovky tisíc. A nebo si zjistěte detaily o tom, jak zažádat o dotace na kotle a další vybavení. Je jich spousta a je škoda nevyužívat je. A s pomocí odborníků tím výrazně ušetříte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nineteen − nineteen =