Znáte účinky špičkových zelených super potravin?

Na naše tělo působí po celý den celá řada nežádoucích vlivů, díky čemuž se ne vždy cítíme dobře. A podobně na tom jsou i naše vnitřní orgány. Je tedy nezbytné se o naše tělo náležitě starat, a to formou ideálně zelených super potravin, které mu začneme dodávat. Jednou z velmi účinných látek je i green coffee. Má hned několik pozitivních vlastností, kdy dominují nejenom ty antioxidační, ale také dokáže zabránit tomu, aby se v našem těle ukládal tuk. Navíc pozitivně působí na naše játra a jejich činnost, a díky obsahu kofeinu nám může dodat chybějící energii, kterou potřebujeme k tomu, abychom bez problémů zvládli jakýkoliv, především potom pracovní den.

Tato zelená potravina však rozhodně není tou jedinou, která je vůči našemu tělu velmi prospěšná. Druhou možností je maqui berry. V tomto případě se jedná o ovoce, které má nejvíce antioxidantů, a mimo to také celou škálu vitamínů, které tak můžeme do našeho těla dodávat. To má samozřejmě pozitivní vliv jak na naši vitalitu, tak i imunitu. Mimo to má toto unikátní ovoce, které je k dostání ve formě tablet, velmi pozitivní vliv na naše klouby a kosti, a zároveň dokáže účinně pročišťovat naše tělo. Jedinou nevýhodou je vzhledem k množství účinných látek to, že by ho neměli užívat děti do 3 let, a také těhotné ženy.

Pokud však o super potravinách mluvíme, zapomenout bychom neměli ani o velmi známý mladý ječmen. Ten nejenom obsahuje obrovské množství vitamínu C, ale je také významným antioxidantem, a tak dokáže naše tělo perfektně zbavit škodlivin a volných radikálů. Navíc má mladý ječmen pozitivní účinky na trávicí systém našeho těla, působí jako afrodiziakum, a také má protizánětlivé účinky. Tím dokáže velmi výrazným způsobem také urychlovat hojení. A jeho užívání? Velmi snadné – stačí daný prášek smíchat s vodou a vypít. Jedinou výjimku v užívání mají ti, kteří jsou alergičtí na chrolofyl a ječmen.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 × two =