Zpracování odpadních vod nemusí být složité

Plánujete stavbu nového domu, nebo kupujete starší nemovitost v místě, kde není možné napojení na kanalizaci? Pak je nutné řešit otázku téměř nerudovskou: „Kam s ní?“ Tedy: „Kam s odpadní vodou?“

Jímkám a septikům již odzvonilo

cistirnaMnozí majitelé domů se spoléhají na jímku, či septik, dnešní doba ale nabízí podstatně modernější a ekologičtější varianty. Elegantním řešením jsou čistírny odpadních vod společnosti Gonap, využívající progresivní biotechnologii čištění, díky které je celý proces rychlý a efektivní.

Proč ale investovat do domácí čistírny? Copak obyčejný septik nestačí? Důvodů, proč zvolit čistírnu, je celá řada. Oproti septikům a žumpám mají čistírny nízké provozní náklady, takže šetří vaši peněženku, plusové body získávají i díky automatickému provozu a nenáročné údržbě, ale také pro svůj hygienický komfort: použité technologie zpracovávají zachycený kal tak, aby nezpůsoboval zápach a nelákal obtížný hmyz. Navíc v době, kdy se během extrémně parného léta stále naléhavěji hovořilo o nutnosti šetření vodou, nelze opomenout ani ekologický přínos čistíren. Jejich vysoká účinnost dovoluje uživatelům vyčištěnou vodu dále zužitkovat, například k zavlažování zahrady. A protože se denní spotřeba vody na osobu průměrně vyšplhá až ke 150 litrům, je rozhodně na místě zvážit její následné využití.

Domů i do firmy

Flexibilita a univerzálnost čisticích systémů firmy Gonap umožňuje jejich instalaci u rodinných domů, ale také v rekreačních či obecních objektech, kempech, sportovních areálech apod. Odradit vás nemusí ani zdlouhavé papírování – součástí služeb firmy Gonap je kromě odborné montáže i vyřízení stavebního povolení a jednání s úřady. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis, zajišťující trvale vysokou kvalitu vyčištěných vod.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

10 − five =