Bílé zuby za pár okamžiků

Neexistuje snad nikdo, kdo by nechtěl mít krásný bílý chrup jako filmová hvězda. V poslední době se tento trend bezchybného úsměvu prosazuje stále více. Udržet si však zdravý a bílý chrup je v dnešní době čím dál tím těžší. Každý člověk totiž během dne zkonzumuje a vypije věci, které na bělost zubů působí negativně, nemluvě o kouření či častém pití kávy.

Bělící přípravky

dentalwhitestripsZákladem zdravého a bělostného chrupu je samozřejmě pravidelné a správné čištění zubů, a to nejlépe ráno a večer. Pokud však během dne sníte či vypijete něco, co zubům škodí, můžete si zuby vyčistit i během dne. Mnoho lidí tak sází právě na vhodný kartáček a důvěřuje reklamám, které nabízí kartáčky s nejnovější úpravou štětinek a nejvhodnějším zahnutím. Toto všechno se však často mine účinkem a vy pak máte doma pouze předražený kartáček. Na trhu existuje v dnešní době také mnoho zubních past a jiných přípravků slibujících zuby bílé jako perličky, ale mnohdy to je jen nafouknutá reklamní bublina a výsledek není žádný.

Dental WhiteStrips

Novinkou na českém trhu je Dental WhiteStrips. Jedná se o samolepící bělící pásky, které obsahují takové bělící látky, jaké používají zubaři při profesionálním bělení, jsou u nás volně prodejné a jsou vhodné jak pro ženy, tak i muže. Pásek vám perfektně přilne přímo na zuby a nemusíte tedy hlídat, aby vám nesjížděl. Na rozdíl od bělení zubů u zubaře za ně nezaplatíte tak velkou částku a použít je můžete vždy, když to uznáte za vhodné, a to v pohodlí vašeho domova. Oproti bělení zubů s tzv. náhubky, gely nebo pudry bělící pásky Dental WhiteStrips téměř necítíte a nijak vás neomezují při běžné činnosti. Bělící pásky Dental WhiteStrips můžete zakoupit na stránce www.kalamara.com/c/cz/p/dental-white-strips. Na této stránce je zakoupíte za polovinu ceny a obchod vám garantuje rychlé dodaní.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × one =