Car sharing přichází i k nám. A přináší skvělé výhody

Auto jistě potřebuje každý z nás. Málokdo ho, ale dokáže využívat neustále, a tak po většinu času vlastně stojí na parkovišti. Přesto za něho musíme platit pojistku, servisní opravy, technické kontroly a například i parkovací kartu. Díky službě car sharing lze však velmi výrazným způsobem ušetřit a na všechny tyto poplatky zapomenout. Sdílená auta jsou velmi oblíbená všude ve světě, a to hlavně díky tomu, že si je můžete nejenom rezervovat na čas, kdy je potřebujete, ale navíc si je lze půjčit třeba jenom na 1 – 2 hodiny. To vše pro vás nyní přináší společnost CAR4WAY, tedy zcela unikátní půjčovna aut Praha, která právě pro její obyvatele tuto jedinečnou službu připravila.

Princip je jednoduchý – stačí si vůz zarezervovat, využít a následně zaparkovat. Poté vám teprve přijde účet jak za hodinový pronájem, tak za ujeté kilometry. A ceny jsou opravdu příznivé. Hodina pronájmu vozu začíná již na 50 Kč. A to máte jistotu, že se jedná o kvalitní a samozřejmě pravidelně servisované modely, které jsou v rámci služby nabízené pod hlavičkou masauto.cz, tedy Máš auto nabízené. Tak neváhejte a vyzkoušejte si i vy, že právě sdílení aut je skvělou možností, jak neutrácet za koupi a provoz vlastního auta, a přitom mít vůz k dispozici doslova kdykoliv budete potřebovat. Ve spočítání celkových nákladů budete překvapeni, jak je to levné.

Mezi dalšími výhodami jsou jistě i ty globální. Zatímco skupina lidí kde má každý své vlastní auto nejenom znečišťuje životní prostředí, což v Praze není nic příjemného, tak zároveň zbytečně zabírají mnoho parkovacího místa.  I to jsou argumenty pro to, proč sdílené vozy využívat. Ostatně cizinci, kteří frázi rent a car Prague, tedy poptávání půjčovny aut často vyslovují, to ze svých domovských měst znají, a proto často i u nás volí tyto možnosti. A právě proto byla tato služba jednou z těch, která tu dlouho chyběla.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

six + 2 =