Cesta k dokonalé postavě je i otázkou vůle

Pracuji ve firmě, která má po celé republice několik poboček a zaměstnanci jsou z větší části tvořeny osobami ženského pohlaví. Chlapů je tam poskromnu. Neubráním se tedy snad každodenním nářkům svých spolupracovnic o dokonalé postavě, do které mají podle svých slov daleko. Jedna potřebuje shodit přes boky, druhá má podle svého mínění velký zadek, třetí zase velká stehna. Na upozornění mužského osazenstva, že jejich postava sice není dokonalá, ale nám chlapům se líbí, neberou zřetel a pořád melou tu svou. Co naplat, pokud chtějí dosáhnout své vysněné postavy, musí se držet určitých zásad, které jim odpoví na otázku Jak rychle zhubnout.

Hubnutí je věda

Moje babička říkávala: chceš zhubnout? Tak nežer. To není zajisté ta správná cesta k dokonalé postavě, jelikož odepřít tělu důležité živiny je veliká chyba. Zajisté je třeba jídlo omezit, ale jen tak, aby naše tělo nestřádalo. Nedostatek daných látek totiž může vyústit k dalším nepříjemným komplikacím, což zajisté není žádoucí. Proto byste se měli obrátit o radu u výživového poradce. Najdete ho v každém z větších měst, např. výživový poradce Praha sídlí v obchodním centru Palladium a můžete se k němu objednat na bezplatnou konzultaci. Co konzultací zdarma získáte? Především se jedná o jídelníček, který vám dopomůže shodit nadbytečná kila a zároveň zaručí vyváženou stravu. Výživový poradce vám vyhotoví i analýzu složení těla a zároveň vypracuje individuální plán, který vás bude zároveň i motivovat k jeho dodržování. Co si budeme nalhávat, jíst zdravě je jedna věc, ale neméně důležitá je i vaše silná vůle. Bez ní to zkrátka nejde.

Jak už jsem psal výše, k bezplatné konzultaci se můžete objednat ve větších městech. Výživový poradce Brno vám poskytne stejně kvalitní služby, jako ten v Praze, nemusíte tak cestovat přes celou republiku. Možná si teď právě říkáte: vyzkoušela jsem několik „zaručených“ diet a žádná mě nepomohla, tak proč bych měla věřit téhle? Odpověď je jednoduchá, nejedná se totiž o žádný zázrak v podobě „hubnoucích tabletek“, ty zkrátka neexistují. Konzultací získáte speciálně sestavený jídelníček šitý na míru, který je především zdravý, pestrý, lehký, nepotřebujete nikde shánět žádné speciální suroviny, dá se lehce obměňovat a hlavně je chutný. Právě ta chutnost jídla je prvním krokem k úspěchu, vždyť kdo by se těšil na jídlo, které mu nechutná. To mé kamarádce v podstatě potvrdil i výživový poradce v Ostravě, kterého navštívila až po několika neúspěšných pokusech shodit nadbytečná kila, která nabrala během těhotenství. Dnes nechápe, proč k němu nezavítala už dříve. Tak co dámy, budete nadále zkoušet „zaručené rady na zhubnutí“, nebo se rovnou obrátíte o radu na odborníky?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

9 − 1 =