Chcete kvalitní vzdělání? Víme, jakou školu vybrat

Vzdělání je v dnešní době skutečně to nejdůležitější, co můžeme získat. Pokud se aktuálně rozhodujete o tom, jaká střední škola by pro vás byla ta pravá, máme pro vás dobrý tip. V tomto ohledu je dobrou volbou střední škola cestovního ruchu ARCUS Praha, která nabídne uchazečům o studium vše, co souvisí nejenom s rozšiřováním jejich znalostí, ale také to, co souvisí s možností velmi dobrého uplatnění v rámci praxe. I na to střední škola ARCUS cílí v rámci svých studijních programů. Ideálním příkladem je třeba vlastní CK, na jejímž chodu se právě studenti sami podílejí.

Perfektní zázemí je samozřejmostí

Dobře koncipovaný studijní plán  není to jediné, co by vás mělo při výběru správné školy zajímat. Důležité je myslet i na kvalitní zázemí. Ani v tomto směru tato střední škola určitě nezklame. Výuka probíhá v moderních učebnách, ty počítačové jsou dále vybaveny moderní projektory, a v rámci areálu je studentům volně k dispozici také sportovní areál a tělocvičny. Vstříc ale škola vychází také mimopražským studentům, jelikož těm nabídne možnost komfortního ubytování, aby i pro ně bylo toto studium dostupnější.

Co patří mezi základ získaných znalostí?

Že se každému studentovi výrazně rozšíří rozhled, o tom se můžete přesvědčit už nyní, v našem přehledu předmětů. Tím stěžejním, na co střední škola cestovního ruchu Praha dbá, jsou jazyky. V nabídce naleznete angličtinu, němčinu, španělštinu, ruštinu a francouzštinu. Mimo to se ale studenti mohou těšit na základy práva, podnikovou ekonomiku, zeměpis cestovního ruchu, ale získají znalost i v oblasti obchodní korespondence a účetnictví – samozřejmě s důrazem na uplatnění znalostí v praxi. A aby šlo učení lépe, nabízí střední škola cestovního ruchu ARCUS každému studentovi zcela zdarma nový iPad, se kterým půjde vzdělávání mnohem lépe.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

7 + seven =