Do nové florbalové sezony v nových dresech!

Nová florbalová sezona se pomalu blíží. Nejvyšší soutěž začíná už v září. Možná se vám zdá, že je ještě dostatek času připravit se kompletně na nové souboje se soupeři. Z hlediska přípravy asi ano, i když vrcholové týmy už zahájily své kempy. Optimální čas nastal především na inovaci výbavy jednotlivých hráčů. Zaměřit se vyplatí nejen na florbalové hole, ale především na dresy a soupravy. Vždyť vypadat skvěle v nové sezoně určitě stojí za to. Když budou dresy navíc funkční, není co řešit. Na co všechno se při nákupu zaměřit a kde jej realizovat?

Určení a střih dresů

Na trhu samozřejmě najdeme unifikované dresy na florbal, nicméně jejich kvalita zřejmě nebude taková, jakou byste požadovali. V první řadě je třeba vybírat modely podle pohlaví. K dispozici jsou samozřejmě i dětské, a to dle věku konkrétního ročníku dětí. Rozmyslete si i střih dresů. Volit lze jak standardní, tak i uplý. Druhý jmenovaný má poněkud aerodynamičtější tvary a dnes se prosazuje více. V neposlední řadě musí být součástí dresů potisk dle vaší libosti.

Bohaté příslušenství k dresům

Nezapomínejte na to, že k dresům je zapotřebí pořídit i další oděvy. Trenýrky a štulpny by měly být jakousi samozřejmostí. U štulpen je třeba promyslet, jestli chcete variantu s podpínkou, nebo s ponožkou. A co takové soupravy? I týmové oblečení florbal vyžaduje. V chladnějších halách se určitě vyplatí. Stejně je nutné na tréninková utkání pořídit rozlišovací dresy.

Nakupujte jednoduše, rychle a levně online

Už dávno pryč jsou doby, kdy bylo zapotřebí nechat šít florbalové dresy s obrovským předstihem a přímo v nějaké blízké firmě. Dnes vám postačí pouze nalistovat internetové stránky společnosti DDsport a v šabloně si přímo zvolit konkrétní dresy s vámi vybraným vzorem. Bez problémů lze tisknout loga týmu či sponzorů kamkoli. Komplet bude vypadat skvěle a váš úspěch v nové sezoně je zaručen.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × 4 =