Hledáte mezinárodní kurýrní službu? Zkuste profesionála

Profesionalita a špičkové služby je v oblasti podnikání to nejdůležitější, co by nás při výběru správného partnera mělo zajímat. Samozřejmě mnoho lidí dnes podniká hlavně v oborech, které jsou spojeny se skladováním, prodejem a další distribucí zboží. A jelikož zboží často potřebují přepravit do celého světa, hodí se jim mezinárodní kurýrní služba. Přepravu dnes nabízí celá řada společností, ale pouze IN TIME KURÝR, spol. s r.o. je společnost, na kterou se můžete plně spolehnout. A to nejenom v rámci České republiky, jelikož její služby jsou dostupné i v zahraničí. Konkrétně tedy u našich slovenských sousedů. A to pod názvem PROFI KURIER, s.r.o.

Tradice je samozřejmostí

Rozhodně se není třeba bát toho, že by tato společnost patřila mezi nováčky na trhu. Právě naopak. Založena byla již v roce 1990 jako tuzemská ryze kurýrní a spediční firma. A právě sack-barrow-154313_640tato oblast služeb společnosti vydržela až do současné doby, kdy jí můžete využít i vy. Jak v oblasti běžných kurýrních služeb, tak i v oblasti neméně využívané letecké přepravy do celého světa. A to s jistotou skutečné rychlosti. Běžné zásilky určené pro Českou republiku mohou být doručeny v rozmezí 18 – 23 hodin, s možností využití expresního doručení za lhůty ještě kratší. Zasíláte-li do celého světa, můžete mít svou zásilku třeba v Londýně do 48 hodin a ve zbytku světa do 72 hodin. Profesionalita se zkrátka pozná.

Využívejte i doplňkových služeb

Společnost není jenom mezinárodní kurýrní služba, v rámci které je společnost IN TIME KURÝR skutečnou jedničkou. Jsou to i doplňkové služby, kterých můžete využít. Mezi ty patří také celní deklarantství, což se hodí především v situacích, kdy nechcete sami jako nezkušená osoba řešit otázku cla, ale necháte to na profesionálech. I v tomto ohledu vám firma nabídne své služby a dokáže vám pomoci a vyhovět k vaší stoprocentní spokojenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × two =