Hledáte zajímavou četbu? Zkuste Františka Čermáka

Najít v záplavě současných knih titul, který by skutečně vyhovoval vašemu zájmu a dal by se považovat za kvalitní, je dnes poměrně těžké. Přesto ale není třeba zoufat, jelikož vám přinášíme tip na titul, který napsal mladý a nadějný autor František Čermák. Kniha nese název Světlo Duše, a jak už možná napovídá sám název, kniha vás upoutá tématy, jako je spiritualita, vesmír, ale také náš život. To vše v rámci velmi kvalitních básní, které tak jasně ukazují, že mladí autoři jsou skutečnou budoucností literatury. A pokud vás titul zaujme, rozhodně se můžete těšit i na další, jaké autor připravuje. Mezi ty bude patřit i titul o RAW stravě, která se dnes stává velkým hitem mnoha mladých a moderních lidí.

Nemusíte jenom číst

Co vás však na prvním zmíněném a již vydaném titulu zaujme, že je prodáván v kombinaci s audio knihou. Nemusíte se tak nutně oddávat jenom čtení, jelikož můžete poslouchat recitace z úst samotného autora. Pro navození příjemného zážitku je každá z básní podbarvena příjemnou hudbou na kytaru, o kterou se postaral Miroslav Kačerovský. Díky tomu se stačí pohodlně posadit, zavřít oči a nechat se unášet nejenom libými tóny samotné kytary, ale i básněmi, které rozhodně mají co říci.

Ačkoliv je audiokniha velmi příjemnou možností, rozhodně ale nedávejte ruce pryč od klasického titulu, který je také k dispozici. Pokud ho vynecháte, ochudíte se o 100 fotografií Aleše Rajskýho, které vás také uchvátí svou dokonalostí.

Ve výhodném balíčku

A za kolik knihu pořídíte? Za příjemných 177 Kč, a to v balíčku, který obsahuje jak klasický e-book o 107 stranách, ale i zmíněnou audioknihu, v rámci které vás čeká 75 minut příjemných básní a dokonalé hudby. A pokud vás básně skutečně zaujmou, věřte, že i ony jsou opředeny něčím unikátním, jelikož každou z nich psal František Čermák ve stavu meditace.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twelve + 7 =