I v těhotenství můžete vypadat dokonale

Ačkoliv spolu s těhotenstvím každá žena zaznamená výrazné změny svého těla, především v oblasti bříška, rozhodně to neznamená, že by se musela jakkoliv vzdávat svých oblíbených modelů oblečení. Pouze je samozřejmě třeba změnit jejich konkrétní střih. Ideálním příkladem budiž těhotenské šaty, ve kterých může každý nastávající maminka vypadat naprosto dokonale. A je jedno, zda se jedná o vzdušný a příjemný letní model šatů, nebo se jedná o šaty společenské, nebo šaty večerné, ve kterých vyrazí se svým manželem či přítelem na dobrou večeři. To vše je ve světě těhotenské módy možné, a to navíc s jistotou perfektně pohodlného stylu, dokonalého designu ale také prvotřídního materiálu.

Vsadit lze také na klasické kalhoty

Šaty ale nemusí být tím jediným kouskem oblečení, kterým obohatíte v době rostoucího bříška svůj šatník. Ten klasický kousek, bez kterého se zkrátka také neobejdete, jsou kalhoty. Zapomeňte však na klasické střihy s větší velikostí, jelikož to co hledáte, jsou podobně jako u šatů těhotenské kalhoty. Dokonale padnou vaší postavě a v oblasti bříška budou maximálně pohodlné. Stačí si jenom vybrat z bohaté škály dostupných velikostí, ale samozřejmě také použitých materiálů. A kde? Buď na eshopu, nebo v kamenné prodejně Happymum, která se právě na nastávající maminky přímo specializuje.

S riflemi chybu neuděláte

A pokud už o kalhotách mluvíme, jsou samozřejmě takové, se kterými chybu jistě neuděláte a které patří mezi ty nejoblíbenější možnosti současného módního světa. Jsou to těhotenské rifle vycházející z klasických módních střihů, které jsou však upraveny speciálně pro potřeby každé maminky. A to bez ohledu na to, jakou má postavu, nebo v kolikátém měsíci aktuálně je. A i ty samozřejmě seženete ve výše uvedeném obchodě s jistotou bohatého výběru nejenom variant, ale také velikostí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

19 − one =