I vy můžete využívat špičkové služby společností Google

Pokud je v současném online světě skutečný gigant, je to společnost Google. Většina z nás ji zná pouze jako vyhledávač, ale to rozhodně není vše, co dokáže nabídnout. Je totiž i perfektním partnerem mnoha podnikatelů a živnostníků, jelikož Google aplikace, které nabídne, jsou využívány lidmi po celém světě hlavně z důvodu usnadnění podnikání, plánování, nebo třeba vzájemné spolupráce. Tak neváhejte a i vy oslovte profesionála z cleverity.cz, který vám nabídne možnost realizace některé z nabízených služeb, nebo aplikací.

Jaké možnosti lze využít?

Aplikací, které dnes Google nabízí, je na několik desítek. Většinu z nich sdružuje v rámci jedné platformy, která nese název Google Apps. Do ní tak můžete připojit i svou doménu a rázem začít využívat desítky služeb. Ty mohou být spojeny třeba se správou vaší emailové pošty, ale stejně tak můžete jednoduše nahrávat nebo sdílet dokumenty. Vše doplňuje třeba i praktický kalendář umožňující plánování nejenom vám, ale i dalším lidem ve vašem týmu – navíc s možností synchronizace s aplikací ve vašem mobilu. To se však týká i dalších možností. Dále rozhodně oceníte třeba i snadné videokonference prostřednictvím Google Hangouts či dalších podpor v oblasti vašeho byznysu.

Proč jsou Google Apps ideální volbou?

Důvod je samozřejmě jasný, a to fakt, že využíváte řešení, které funguje. Nemusíte tak ztrácet čas ani peníze programováním vlastních aplikací, čímž můžete ušetřit až 70 procent nákladů, a to i oproti dalším řešením na trhu. Jistotou pro vás je i dostupnost služeb na 99,9 procentech, nebo dostatečný prostor v podobě 30GB. Bát se ale nemusíte ani prvních kroků, jelikož po implementaci můžete využít několik školení, kdy mezi nejoblíbenější patří školení Gmail, týkající se právě emailové služby. Dokonale se tak naučíte, jak s vaší poštou efektivně pracovat, a to ať už jste kdekoliv.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

6 + 17 =