Sledujte ČT4 Sport zdarma na internetu

Nepropásněte důležité sportovní utkání jen proto, že se nemůžete dostavit osobně a v zahraničí svou oblíbenou televizní stanici prostě nenaladíte. Jedete na služební cestu? Máte pauzu v práci? Disponujete připojením k internetu? Potom vám nic nebrání pustit si „telku“ na vašem počítači prostřednictvím internetového prohlížeče. Nalaďte internetovou televizi ČT4 Sport a buďte vždy v obraze!

Výhody sledování sportu online

television-1553822_640Televizní stanice ČT4 Sport patří mezi veřejnoprávní kanály České televize. Přímý přenos sportovních utkání, sportovní zprávy a oblíbený pořad Branky, body, vteřiny umožňuje sledovat už od roku 2006. Jelikož se jedná o veřejnoprávní televizi, divák není ustavičně bičován dlouhými reklamními bloky. Jako je tomu u každé služby, divák je vždy povinen hradit poplatky za televizní vysílání. S internetovou verzí televize vám však tato povinnost odpadá a zahrnuje to jen mírná omezení v možnostech sledování určitých programů. Na webových stránkách internetového sportovního kanálu si jednoduše vyhledáte televizní program, v němž jsou podrobně uvedeny všechny vysílací časy vašich oblíbených pořadů a informace o tom, zda bude konkrétní pořad vysílán také online či ne. Většinu pořadů sledovat lze. Výhodou sledování sportu online je také možnost sdílet zážitky v diskuzním fóru, případně upozornit provozovatele na možné nedostatky, přijít s nápadem a podobně.

Kde si pustit televizi zdarma?

Živé vysílání lze sledovat na oficiálních stránkách České televize, ale i na řadě dalších portálů, které mimo sledování kanálu ČT4 Sport umožňují zdarma také přístup k jiným televizím a programům. Pozor však na zpoplatněné servery! Vždy byste měli mít možnost rozhodnout se, zda budete sledovat zdarma „telku“ s omezeným provozem nebo si připlatíte za širší nabídku a hlavní vysílací časy. Pokud ale máte přístup k internetu, sportovní zprávy a jiné informace z hlavních sportovních vysílání snadno najdete zdarma v tištěné formě i na dalších zpravodajských serverech. Sledujte ČT4 online zdarma a sdílejte zážitky ze zápasů s přáteli, jako byste byli u toho!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × five =