Jak si představujete inteligentní domácnost?

Snad každý z nás sní o dokonalém rodinném domku, který by nabízel komfortní vybavení. V minulém století jsme se jen stěží setkali s moderními vymoženostmi, ale dnes lze opatřit domácnost pomocníky, jež fungují pomocí moderních technických výstřelků.

Bydlení jako v bavlnce

Je faktem, že trendy technologie pronikají do našeho života, proto bychom jim měli dát šanci. Vždyť nám ulehčují každodenní povinnosti a nabízejí tak komfortní styl bydlení. Určitě už jste slyšeli o automatizovaných funkcích, jako jsou elektrické otevírání vrat anebo venkovních rolet. Jenže inteligentní domácnost nabízí mnohem více. Pokud prahnete po chytrém vybavení domu, nemusíte už jen snít. Moderní vymoženosti lze instalovat do nové či starší nemovitosti. Díky nim se budete cítit luxusně a bezpečně. Myslíte si, že jsou tyto vychytávky cenově nedostupné? Věřte, že nemusíte vydat majlant!

Chytré aplikace mají styl

Kolikrát jste se vraceli domů, abyste zkontrolovali zamčené dveře, zavřená okna, vypnutou troubu a žehličku? Mnohokrát. Díky chytrým aplikacím budete mít o pár problémů méně. Jen si představte termostat, který reguluje teplotu v interiéru za vás. Dokonce existují žaluzie, jež se v určitou hodinu samy zatáhnou, a světlo se rozsvítí jen v pokoji, kde se právě ocitáte. Nesmíme zapomenout na klimatizaci ani hudební zátiší. Pomocí čidel se inteligentní domácnost postará sama o sebe a vám zbude více času na rodinu a koníčky.

Mějte vše pod palcem

Pakliže jste příznivcem moderních aplikací, podívejte se na internetové stránky SmarterHome, kde objevíte své možnosti. Konečně se stane vaše bydlením luxusnějším a bezpečnějším. K dispozici jsou Z-Wave bezdrátová technologie a kvalitní systémy značky Fibaro. Tento komfortní styl je vhodný pro rodiny i firmy. Díky nim dokonce zkontrolujete spotřebu energií a tepla!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × two =