Jazyková škola Plzeň: Cizí jazyky – zábava, ne řehole

Leden, to bývá měsíc, kdy si dáváme nejrůznější předsevzetí do nového roku. Mezi nejčastější závazky patří přestat s kouřením nebo začít sportovat. Potíž s takovými cíli tkví v jejich dlouhodobém plnění. Proto s plněním závazku můžeme spojit jistou finanční částku, která zvýší naši motivaci. Investovat lze do členství ve fitness klubu nebo do jazykového kurzu. A to by bylo, aby vás těch několik tisíc nepřimělo alespoň na čas sekat latinu!

jazykova-skola-plzenProč si zvolit individuální jazykový kurz?

Jazyková škola Plzeň neustále rozšiřuje škálu vyučovaných jazyku všech úrovní pokročilosti. Zajímavě vytvořené metodické postupy a proaktivní přístup všech lektorů zajišťuje spolehlivý koncept výuky. Přesto skupinová hodina není pro každého. Pokud máte zcela jasné požadavky a potřebujete konkrétní pomoc při přípravě na zkoušky nebo ve specifické oblasti jazyka, budete daleko spokojenější se soukromým lektorem. A to byl případ Slečny K.

Předsevzetí slečny K.

Už před koncem roku se rozhodla, že nutně potřebuje udělat něco se svou angličtinou. Tento jazyk používá v práci téměř denně v mailové komunikaci a docela často i při telefonování. Delší dobu se jí zdá, že místo aby se slovní zásoba rozšiřovala, spíš jde o úroveň níž. A s tím musí udělat něco dřív, než to zaregistruje šéf.

Jaké kroky jí čekaly při výběru jazykové školy a kurzu?

Po práci se jí nechtělo nikam běhat, a tak uvítala přehledné internetové stránky, kde jazyková škola Plzeň prezentuje svou nabídku kurzů. Využila poptávkový formulář, aby zadala svoje požadavky. Během následujících pracovních dnů přišla cenová kalkulace a doladily se všechny podrobnosti. Za týden byl k dispozici lektor pro první společnou lekci.

Co jí individuální výuka jazyka přinesla?

Soukromé lekce zvolila slečna K. kvůli mnoha pracovním povinnostem. Nechtělo se jí brát ohled na další studenty a dodržovat daný metodický plán výuky. Zaměření muselo být na zlepšení konverzačních schopností a rozšíření slovní zásoby v obchodní angličtině. Volba lektora nepadla na rodilého mluvčího, ale na možnost ujasnit si některé pojmy a gramatiku i v rodném jazyce. Jazyková škola Plzeň samozřejmě disponuje učebnami, kde lze výuku absolvovat. Slečna K. však dala přednost neformálnějšímu prostředí své oblíbené kavárny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eleven + two =