Zdokonalte své jazykové schopnosti

300x300Již dávno pryč jsou doby, kdy jsme se ve školách povinně učili jen jeden cizí jazyk a to ruštinu. Tím však nechci význam tohoto jazyka nijak snižovat, ale v dnešní době o to víc platí staré pořekadlo „Kolik řečí umíš, tolikrát si člověkem.“ Už od mateřských škol dnes začíná výuka cizích jazyků, takže dnešní mládež po vyjítí základní školy již má nějakou tu „cizí“ slovní zásobu v malíku. Ale kdo chce být v životě úspěšný, musí se neustále zdokonalovat. Jednou z možností zdokonalování jazyka jsou kurzy, které pořádá jazyková škola Plzeň.

Kvalita vždy na prvním místě

 

Jipka.cz nabízí studentům výuku 53 světových jazyků, mezi nimi nechybí angličtina, němčina, francouzština, italština, ruština a navíc i spousta méně obvyklých jazyků (malajština, perština, svahilština, aj.). Můžete si vybrat hned z několika forem výuky v moderních učebnách, které jsou speciálně uzpůsobeny právě k výuce cizích jazyků. Jazykové kurzy jsou vedeny zkušenými lektory, kteří vás dovedou k úspěšnému složení jazykových zkoušek. Jazykovka Plzeň se zaměřuje i na výuku odborných kurzů, jako jsou např. kurzy pro lékaře, právníky, či obchodníky.

Jak už jsem psal výše, Jipka.cz nabízí několik forem výuky. Pokud se vám lépe učí v kolektivu, vyberte si skupinovou výuku. Skupiny o počtu 4 – 10 studentů zajistí maximální individuální přístup lektorů ke každému studentovi. Navíc je vhodné si před přihláškou vypracovat online test, díky kterému vás lektoři přiřadí do odpovídající skupiny. Tím je zaručeno, že celá skupina bude přibližně na stejné jazykové úrovni.

Naopak individuální výuka je zaměřena na studenty, kterým nevyhovují pevně dané termíny kurzů. Tato forma výuky je přizpůsobena jak časovým možnostem studentů, tak i jejich požadavkům na tempo probírané látky. Individuální výuka umožňuje sestavení programu na míru, což vede k efektivnějšímu procesu studia.

Jazyková škola má 8 poboček ve čtyřech různých městech. Její učebny naleznete v Praze, Plzni, Rokycanech a Českých Budějovicích. Pokud se tedy chcete zdokonalit, či se teprve začít učit cizí jazyk, jazykovka Plzeň je vám je vám k dispozici.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

13 − eight =