Jezděte po městě ekologicky – a zábavně

Chodit dlouhé kilometry pěšky a proplétat se mezi davy lidí, mačkat se v autobuse nebo tramvaji, stát dlouhé desítky minut v kolonách aut. Opravdu vám to stojí za to? Přitom je tu nový, revoluční způsob ekologické dopravy po městě, který vás bude bavit – elektrická jednokolka SBU V3, která vás nadchne.

Možná už jste ji někde zahlédli. A užasli. Co je to za divné kolo bez řidítek a bez druhého kola? Copak se ti lidé zbláznili? Nezbláznili! Chtějí se po městě akorát přepravovat rychle, bez zábran a zdržování, užít si cestu a ještě šetřit vlastní peněženku i přírodu. Praktické ekologické kolo SBU V3 tohle všechno snoubí, a proto mu propadá čím dál víc lidí.

 

             Revoluční novinka

Všichni nám sice slibují, že jednou budeme jezdit ekologickými automobily, které šetří životní prostředí, ale jakstudio-white-03 dlouho jejich vývoj ještě bude trvat? A kdo dnes jezdí hybridem? A navíc – ekologické auto neřeší problémy s kolonami a i tak se musí jeho údržba platit. Pro kratší cesty po městě a nebo třeba i mezi dvěma obcemi, je proto ideální tento malý a šikovný pomocník, který je  revoluční novinkou. SBU V3 je ekologický dopravní prostředek, který vás doveze všude, kam potřebujete. A na rozdíl od klasického kola nebo koloběžky jedete bez námahy a ještě si na něm při různých tricích můžete užít zábavu a adrenalin.

 

             Levně a chytře

Ekologická městská doprava má spoustu výhod. Je rychlá, člověk se díky takovým dopravním prostředkům všude dostane, může je převézt i MHD a jejich provoz je navíc nejen šetrný, ale i levný. Zkrátka je stačí před cestou nabít. A elegantní jednokolka SBU V3, na jejímž vývoji se pracovalo několik let,  má ještě navíc tu výhodu, že člověk na ní má zcela volné ruce. Že to celé vypadá složité? Ale kdeže. Stačí pouhých 30 minut a jízdu na ní zvládne i úplný začátečník, protože stabilitu drží skoro sama. Nehrozí tak žádná nehoda a přinese vám jen samou radost. A závistivé pohledy sousedů a kolegů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

19 − eight =