Kanceláře k pronájmu v Brně od společnosti Regus

Možná potřebujete kancelář v Brně, protože Vám město vyhovuje svou polohou nebo byste ji využili na pár dnů v měsíci, když sem přijedete kvůli Vašim obchodním aktivitám. Kancelářské prostory k pronájmu v Brně naleznete na nejrůznějších lokalitách a podobách. Vybrat si to nejvýhodnější řešení není z hlediska umístění, zařízení a služeb tak náročné, jak se na první pohled zdá.

 

Společnosti Regus, která v České republice působí už víc než patnáct let, má aktuálně pobočku v Brně a čtyři další lokality v Praze. Obchodní centrum v Brně se nachází v administrativní budově Spielberk, v rychle rostoucí obchodní oblasti. Nejenže si můžete pronajmout vybavenou denní kancelář pro Vás nebo i tým pracovníků, ale k dispozici jsou Vám i třeba variabilní obchodní salónky a zasedací místnosti, které mohou být uzpůsobeny pro různé příležitosti.

Pronájem kanceláře v Brně může být velmi dobrým způsobem, jak zefektivnit svou práci. Neřešíte věci, které za Vás může vyřešit 3_454x340někdo jiný. S kancelářemi Regus budete daleko více flexibilní. Ať už se týká zvětšování, zmenšování nebo přemístění kanceláře, případně doby, po kterou potřebujete pracovat. Platíte pouze za to, co využijete a nepotřebujete žádnou počáteční investici. Zvolíte si soukromé nebo sdílené pracoviště pro libovolný počet osob tak, abyste si vytvořili podmínky pro lepší spolupráci.

Do programu na cesty s názvem Businessworld patří již 1,35 milionu spokojených uživatelů. Na cestách můžete mít stejně vybavené kanceláře a související služby jak, jste zvyklí. Nebo lze zvolit jinou možnost. Pokud při cestách budete mít zájem pracovat a přitom se neuzavřít sami v kanceláři, můžete využít takzvané thinkpody, kde najdete jak soukromí pro práci, tak i kontakt s okolím. Na hodinu nebo celý den, jak budete potřebovat. Pracovní stoly se nacházejí ve sdíleném prostoru obchodních salónků. Ale i na cestách můžete mít stejně vybavené kanceláře a související služby jak, jste zvyklí.

Pro pronájem kanceláře Brno vyplňte Rychlou poptávku na webových stránkách nebo si zarezervujte prohlídku, případně můžete přímo zavolat obchodnímu poradci na telefonní číslo (+420) 222 191 100.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 − two =