Kotvičník zemní nejen na obtíže v sexuální oblasti

Milostný život je pro většinu z nás neskutečně důležitý. Člověk si chce pochopitelně užívat a hodit všechny trable za hlavu. S postupujícím věkem ale logicky aktivita v sexuální oblasti klesá. I proto je zapotřebí myslet na zadní vrátka a najít si kvalitní ryze přírodní produkty, které dokážou s celkovou chutí na intimní hrátky pomoct. Samozřejmě lze sehnat i léky na podporu sexuality, které může předepsat lékař. Vsadíte-li na přírodní látky, nezatížíte svůj organismus umělými složkami, a navíc dosáhnete na stejné, a možná i lepší účinky. Naším tipem je kotvičník zemní, na který se zaměříme v následujícím textu.

Kotvičník zemní není žádnou neznámou!

V našich končinách není kotvičník zemní ničím neznámým! Z botanického hlediska se jedná o jednoletku. Řadí se mezi letničky a charakteristická je menšími žlutými květy. Pozná se i podle poléhavého stylu růstu. Pěstovat kotvičník není až tak náročné. Stačí pouze vysadit malá kulatá semínka do substrátu a počkat si na úrodu. S výsevem je třeba začít až v první polovině května. Po nějakých 14 dnech byste se měli dočkat rostlinek klíčících nad povrch země. Sklízení rostliny je jednorázové a stačí ji dát usušit, a to kompletně.

Skvělý pomocník

milenciSexuální útlum je vhodné řešit přírodní cestou, a to za pomocí kotvičníku zemního. Právě on totiž obsahuje velké množství látek prospívajících celému organismu. Jmenovat bychom měli hlavně alkaloidy, fytosteroly a vitamíny. Tyto tři skupiny účinných látek umí nahradit pánské i dámské hormony. Testosteron a estrogen tělo ve starším věku již produkuje v malém množství. Díky účinkům kotvičníku se ale hladina obou hormonů skoro nemění. Váš sexuální život tak bude i nadále aktivní.

Rostlinu nemusíte nutně pěstovat!

Ne každý má zahradu a dostatek místa k tomu, aby si mohl vypěstovat kotvičník zemní sám. Určitě to nevadí, jelikož si stačí zakoupit přípravek Kotvičník Forte obsahující extrakt z této rostliny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

19 + 6 =