Kuchyň je srdcem domova

Je to bezesporu místo, kde se setkává rodina nejčastěji. Každodenní posezení u jídelního stolu by se pro celou rodinu mělo stát pravidelným rituálem. Sdělíte si své zážitky, trápení a události z předcházejícího dne. O víkendu je pak kuchyň příjemným startem do nového dne pro všechny členy domácnosti. Proto by měla být útulná a hlavně prakticky zařízená.

Kuchyň zrcadlí váš styl vaření

Nevyhovuje vám vaše stávající kuchyň? Uspořádali byste si ji jinak? Pak je pro vás tím nejlepším řešením kuchyně na míru. Sami si navrhnete její vzhled a uspořádání tak, aby odpovídala vašemu životnímu stylu. Pokud si nebudete vědět rady, obraťte se na designové architekty s bohatými zkušenostmi. Ti pomohou vtisknout vaší kuchyni osobnost.

Kde se inspirovat?

V případě, že neoplýváte nápady, využijte kuchyně fotogalerie. Naleznete zde grafické návrhy a fotografie již realizovaných kuchyní. V galerii uvidíte spoustu zajímavých nápadů a praktických řešení. Když vás některá kuchyňská sestava zaujme, není problém vyrobit totožnou. Případně si můžete zvolit jiné barevné sladění a jiný druh materiálu.

Jak probíhá výroba kuchyně na míru?

Máte už typ kuchyně vybraný? Bytový architekt vám předloží finální 3D návrh a vypracuje nezávaznou cenovou kalkulaci. V této fázi se ještě můžete rozhodnout ohledně úprav, aby vám vaření v nové kuchyni přinášelo skutečné potěšení. Po vašem schválení se zadá návrh do výroby, kde si můžete být jistí vysokou kvalitou zpracování za použití těch nejlepších materiálů.

Předsíň musí udělat dojem

Pokud se o kuchyni říká, že je srdcem domova, pak předsíně jsou prvním místem, které vypovídá o stylu vaší domácnosti. Měla by rozhodně působit reprezentativním dojmem, žádné poházené boty a oblečení. Pocit čistoty a uklizenosti vytváří skříně na míru s velkorysými úložnými prostory.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

thirteen − five =