Kvalita spánku závisí na polštáři

Spánek je nezbytnou součástí každého dne, respektive noci. Právě během spánku naše tělo může regenerovat a plně tak načerpat energii na další den. Na kvalitě spánku samozřejmě závisí řada různých faktorů, z nichž nejdůležitější je kvalita polštáře. Toužíte-li po tom, vlastnit jeden z nejlepších polštářů na trhu, který bude zárukou vašeho klidného a spokojeného spánku, potom si neváhejte pořídit chytrý polštář Blue Gel. Tento polštář vznikl spojením velmi kvalitních materiálů a několika vrstev, které zajišťují například skvělý odvod vlhkosti nebo speciálně provzdušněné jádro, které umožní polštáři plně dýchat.

Toto jádro je samozřejmě vyrobena z unikátní paměťové pěny. Právě tento materiál je tím nejlepším, který můžeme v naší posteli mít. Přizpůsobí se totiž našemu tvaru hlavy a při spánku ji výborně podepře, což má za následek uvolnění všech svalů, především těch v krční

Blue Gel polštář
Blue Gel polštář

oblasti. Co je však naprostým unikátem, podle kterého dostal polštář i své jméno, je unikátní složka s názvem Blue Gel. To totiž dokáže to, co žádný jiný polštář na světě – tedy snižovat tělesnou teplotu a odvádět teplo z povrchu našeho těla. Jedině tak se naše tělo nebude během spánku přehřívat, což může být právě v oblasti hlavy, konkrétně mozku, velmi negativní účinky.

Jedná se o skutečnou revoluci v této oblasti a lidé, kteří tento polštář vlastní jasně potvrzují, že dokázal výrazně zlepšit kvalitu jejich spánku. Pokud po tomto zlepšení toužíte i vy, není nic snadnějšího, než si zakoupit chytrý polštář. Díky svému materiálu je antialergení a je vyroben z antibakteriálních materiálů. Je tak vhodný skutečně pro každého a již krátce po svém uvedení na trh si díky svým vlastnostem získal obrovské množství kladných ohlasů. Nepodceňujte tedy váš spánek a zajistěte si, aby byl vždy perfektní. K tomu vám pomůže právě polštář Blue Gel.

 

Chytry polštář – Blue Gel from Blue Gel on Vimeo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

10 − four =