Kvalitní bowlingové dráhy od prestižního výrobce

Bowling patří v poslední době mezi jeden z velmi oblíbených sportů, a to jak na profesionální, tak samozřejmě také na amatérské úrovni. Většina bowlingových drah v naší zemi pochází od významného výrobce i prodejce bowlingových drah a příslušenství, a to od společnosti BOWLING – CENTRUM s.r.o., která sídlí v Trutnově. V portfoliu služeb jsou však nejenom bowlingové dráhy, ale také dráhy na kuželky či minibowling nebo microbowling. Vše doplňují také venkovní dráhy a bohatý sortiment veškerého příslušenství na všechny dodávané prvky a části bowlingových nebo kuželkářských heren.

Případní zájemci mohou využívat jak dílčích dodávek, tak i výstavby kompletních center. Je možné využít i velmi výhodné financování, například formou úvěru. K tomu všemu samozřejmě patří jak veškerý záruční, tak samozřejmě i pozáruční servis bowlingových drah. Zvolíte-li pro realizaci svého centra právě tuto společnost, můžete si být jisti, že je to krok tím správným směrem.

Kromě velké výrobní haly je součástí provozu i rozsáhlá vzorkovna, kde si lze vše na vlastní oči prohlédnout a případně se poradit se zkušeným pracovníkem, který je schopen doporučit přesně takovou realizaci, která by vyhovovala všem požadavkům klienta, s ohledem na jeho požadavky pro budoucí bowling centrum. Zárukou perfektně odvedených služeb je i to, že společnost má dlouhou tradici, a to od roku 1969, kdy se zabývala výrobou automatických stavěčů kuželek. Právě tato technologie posloužila k budoucímu rozvoji a tak se veškeré znalosti mohli převést i do oblasti bowlingových drah.  V této oblasti se může pyšnit jedním prvenstvím, jelikož se jednalo o první společnost, která v této oblasti začala v České republice podnikat. Bylo tomu již v roce 1995. Jenom těžko byste na našem trhu našli společnost s takovou tradicí a zkušenostmi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × 1 =