Kvalitní pojištění majetku nám zajistí klidný spánek

Domov je místem, které nám poskytuje zázemí a pocit jistoty. Cítíme se tu bezpečně a víme, že právě doma si můžeme užívat v naprostém soukromí radostné okamžiky s rodinou a přáteli. A také se tu můžeme skrýt před celým světem ve chvílích, kdy potřebujeme být sami.

Myslet na bezpečí svého domova i dalších nemovitostí se vyplatí

Často si ani neuvědomujeme, jak málo stačí, aby byl klid našeho domova narušen. A nastat může i situace, kdy o něj dočista přijdeme. Nikdo z nás si samozřejmě takové riziko nepřipouští rád. Je ale prozíravé počítat s ním a včas se zabezpečit. Pokud jsme totiž připraveni, nebudou pro nás případné škody fatální a mnohem snáze se s nimi vypořádáme. A myslet bychom měli i na ochranu rekreačních objektů a prostor, které nám slouží k podnikání.

Co hrozí našemu bytu, domu či kanceláři?

Nehod a dalších událostí, které mohou poškodit náš dům, byt, chatu, chalupu či kancelář, je celá řada. Mohou mít různé příčiny od lidského přičinění až po rozmanité povětrnostní vlivy. Často dochází k rozbití skleněných výplní oken a dveří nebo k poškození plotu vandaly, zejména ve větších městech je velkým a donekonečna se opakujícím problémem graffiti na fasádách obytných domů i dalších objektů. Nesmíme ovšem podceňovat ani živly; krupobití či sesuv půdy dokáže způsobit pořádnou katastrofu, o povodni nebo zemětřesení ani nemluvě. Vichřice snadno poškodí střechu a i padlý strom či stožár představují značné riziko. Dokonce i tíha sněhu, případně námraza mohou na naší nemovitosti napáchat znatelné škody.

Některé události nás mohou připravit o pohodlí, jiné dokonce i o celé zázemí

Pojištění bytu a domácnosti ochrání náš domov. Měli bychom ovšem vybírat pečlivě a ujistit se, že pojištění nejen kryje širokou škálu rizik, ale také opravdu poskytuje adekvátní plnění. Spolehlivé pojištění majetku zajišťuje ERGO pojišťovna. A dokonce nám nabízí možnost sjednat majetkové pojištění online.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

ten + 14 =