Máte pocit, že jste přišli o místo neoprávněně?

Ztráta zaměstnání patří mezi nejhorší noční můry většiny lidí. Nejde jen o ztrátu příjmu do rodinného rozpočtu, propuštění z práce většinou zanechává v mysli bývalého zaměstnance pocit křivdy, obzvláště pokud propuštění nebylo zcela spravedlivé. Občas také zaměstnavatel odmítá bývalému zaměstnanci proplatit odstupné, popřípadě různé bonusy, na které má nárok. Pokud je to i váš případ, nezbude vám nic jiného, než se obrátit na soud a zaměstnavatele žalovat.

Pokud si myslíte, že je výpověď neplatná, nebojte se ozvat

V případě, že se rozhodnete domáhat se neplatnosti výpovědi nebo vyplacení odstupného, se ovšem neobejdete bez kvalifikované právní pomoci advokáta, který se specializuje na pracovní právo. Jednou z možností, jak jej nalézt, je zadat do internetového vyhledávače heslo “Praha, advokát pracovní právo” a z nalezených výsledků si někoho vybrat. Ovšem můžete dopředu vědět, který advokát pracovní právo ovládá opravdu dobře? Místo vyhledávače je proto většinou lepší obrátit se na advokátní kancelář, která má za sebou dlouholetou a úspěšnou praxi v řešení podobných případů.

Jednou z nich je i advokátní kancelář BOROVEC LEGAL, která za dobu svého působení pomohla již řadě klientů domoci se jejich nároků.

Advokát na pracovní právo vám dokáže ušetřit peníze

Mnoho neoprávněně propuštěných zaměstnanců se bojí jít do sporu se svým bývalým zaměstnavatelem v obavě z vysokých finančních nákladů. Advokátní kancelář BOROVEC LEGAL vám může ušetřit spoustu peněz tím, že vyjedná s vaším bývalým zaměstnavatelem smírné řešení, aniž by muselo dojít k soudu. Ani bývalý zaměstnavatel totiž nechce riskovat prohraný spor, v případě že zjistí, že právo nestojí tak úplně na jeho straně.

Advokátní kancelář BOROVEC LEGAL poskytuje komplexní služby v oblasti pracovního práva – pomůže vám i s ostatními právními náležitostmi ohledně vašeho zaměstnání, jako je pracovní smlouva, nároky na příplatky, volno a podobně. Prevence je totiž vždy levnější než řešení problémů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nineteen + 13 =