Práce realitního makléře je zaměstnáním snů

Už máte dost svého šéfa? Nechcete víc dělat přesčas? Necítíte se za svou práci adekvátně ohodnoceni? Nudí vás sedět celý den v kanceláři? Nezůstávejte v zaměstnání, které vás nenaplňuje nebo vám nějakým způsobem nevyhovuje. Změnit kariéru můžete kdykoliv, stačí k tomu dostatek odhodlání.

Velmi zajímavou možností je například práce realitního makléře. Nebavilo by vás být tak trochu psychologem, obchodníkem i úředníkem? Makléř má pestré zaměstnání, činnosti se střídají, a tak se jen tak nenudí.

Žádnou praxi nepotřebujete

Realitním makléřem se může stát maminka na mateřské dovolené, absolvent i starší člověk před důchodem. Praxe ani žádné speciální vzdělání nejsou zapotřebí. Záleží jen na vašem nadšení a ochotě pracovat. Podle toho má ostatně realitní makléř plat. Ti nejlepší si přijdou až na 150 000 Kč měsíčně, musí ovšem pracovat usilovně. Jestli si vystačíte s nižší částkou, budete moct v práci trávit méně času. Záleží jen na vás.

Jste sami sobě vlastním šéfem

Ačkoliv má dobrý realitní makléř práce hodně, vždycky si ji řídí sám. Makléři jsou pro realitní kancelář partneři, nikoliv zaměstnanci. Sami si určují, kdy budou pracovat a kolik si chtějí vydělat. Mají provizi ze zakázek, která se postupem času zvyšuje. Plat realitního makléře tedy postupem času roste. Podílí se na tom i zkušenosti.

Dělejte něco, co má smysl

Toužíte po zaměstnání, v němž uvidíte reálné výsledky? Jako realitní makléř je dostanete. Pomůžete lidem najít jejich nový domov, odměnou vám bude jejich nadšení. Makléř navíc při každém prodeji pracuje s jinými lidmi, jinou nemovitostí, řeší jiné situace a problémy. Jde o různorodou práci, která se neustále mění, a tím pádem vás jen tak neomrzí, neupadnete do stereotypu.

Jestli tedy chcete vydělávat více peněz, zkusit novou práci a pomáhat lidem, staňte se realitním makléřem i vy! Realitní kancelář Remax Nova hledá posily. Přidat se k nim můžete i vy. Na vzdělání, věku ani zkušenostech nezáleží.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

14 + seven =