Kvalitní matrace jsou základem dobrého spánku

Matrace 1+1 zdarma – konečně klidný spánek

Všude se píše o zdravém spánku, o tom jak je dobré mít kvalitní matrace a jak by měl člověk pečlivě vybírat. No trochu jsem tyto informace odsouval a říkal si, že je to pro ty, co na to mají peníze. Pravdou je, že pro dva lidi 1,5 lůžko je málo a když si na rozkládací gauč lehne má 80 kilová váha zasténá a zaskřípe ani nevím čím. Ráno nejsem z ležení resp. spaní na gauči moc fit a pokaždé když vstávám říkám si, že by to chtělo novou postel a hlavně kvalitní matrace.

Kvalitní matrace základ zdravého spaní

Začal jsem se o tu problematiku trochu zajímat a zjistil jsem, že už dávno nejsou jen matrace s pružinou, kde vás po několika letech spaní začnou péra z matrace tlačit do všech části těla a Kvalitní matrace jsou základem dobrého spánkuprohlubeniny začnou mít reálnou podobu. Věděli jste například, že matrace může být protkána kokosovým vláknem? To jsem vážně neměl tušení, z čeho všeho se matrace vyrábějí. Samozřejmě v nabídce stále najdeme i pružinové ale už to dávno nejsou ona nepříjemná kroucená péra. Jenže ceny matrací, tedy těch kvalitních na kterých se dobře vyspíte, což je k nezaplacení jsou poměrně dost drahé. Tedy byly, než jsem objevil matrace v akci 1+1 zdarma.

Jak to funguje?

Stačí si vybrat matraci, která je v nabídce 1+1 zdarma a tu druhou dostanete zdarma. V tu ránu se stane to, že cena jedné matrace klesne na polovinu a vy za jednu cenu získáte za stejné peníze matrace dvě. A to už se vyplatí. Tedy minimálně všem, kdo o nákupu matrací přemýšleli, ale z finančních důvodů odložili nákup matrací na neurčito. Teď je ta pravá chvíle, kdy ušetříte polovinu ceny. Už žádné rozbolavěné záda od nevhodné matrace, žádné noční buzení z nepohodlí. Lehnete a ráno se probudíte fit, jak již dlouho ne. A že máte postel na míru? Není problém, stačí napsat rozměry jaké potřebujete a dodavatel vám vyrobí matraci dle rozměrů, které si určíte. Doufám, že akce bude trvat nějakou dobu, protože pořádnou matraci potřebuji jako sůl.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × 3 =