Moje zkušenosti se serverem ePoptávka

Stejně jako mnoho dalších podnikatelů, i my samozřejmě potřebujeme budovat image firmy a logicky tak pozitivním způsobem posilovat brand. Volba v tomto ohledu padla na firemní klíčenky, jelikož dle našich názorů jsou nejenom dobrým reklamním nosičem, ale jsou i něčím praktickým, co lidé využijí. A tak nezbývalo, než hledat firmu, která nám je dle našich požadavků dodá.

První kontakty byly katastrofální

Sami jsme kontaktovali několik společností s žádostí. Kde nám nebraly telefony, tam jsme poslali email s již konkrétní specifikací toho, co potřebujeme. Bohužel ve většině z nich nebyli schopni ani konkrétně vykalkulovat cenu za celou zakázku, nebo dokonce ani neodpověděli, čímž u nás mají doživotně zavřené dveře. Po těchto negativech jsme tedy usoudili, že dále nebudeme ztrácet čas a necháme firmy, ať se nám sami ozvou.

ePoptávka byla jasnou volbou

Jelikož tento server je z hlediska databáze podnikatelů pravděpodobně ten největší, bylo jasné, že s ním chybu neuděláme. Poptávkový formulář byl jednoduchý, a tak jeho vyplnění nezabralo více než pár minut, a mohli jsme ho odesílat. Zpětný kontakt zaměstnankyně pouze doladil některé detaily a již byla naše potencionální zakázka rozeslána registrovaným podnikatelům, kteří v námi požadovaném oboru poskytují služby.

Zájem o zakázku byl obrovský

Co však následovalo, to byl pro nás skutečně šok, jelikož během prvního dne nám přišlo hned 20 odpovědí. Ačkoliv pár z nich neobsahovalo cenu, kterou jsme si dodatečně vyžádali, zbytek nabídek obsahoval požadovanou cenovou kalkulaci, jelikož i ta pro nás byla prioritou. Jelikož se ceny příliš nelišili a drželi se spíše na nižších hranicích, již v tu chvíli pro nás bylo jasné, že vybíráme správně.

Poměr cena/reference/rychlost

Nakonec jsme vybrali dle výše uvedeného klíče, který byl pro nás prioritní. Samotná realizace zakázky proběhla dle představ, a nyní už víme jediné. Až příště budeme hledat dodavatele nejenom reklamních předmětů, opět půjdeme stejnou cestou, a to přes ePoptávku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × three =