Multimediální tvorba = obor budoucnosti!

Rozhodování o budoucnosti přichází poměrně brzy. Je to už v 15 letech, kdy žáci dokončují základní školu. Máte doma žáka deváté třídy a čeká vás toto důležité rozhodnutí? Měli byste vědět o existenci oboru Multimediální tvorba. Pro vaši dceru nebo syna to může být šance, jak odstartovat spokojený život a najít uplatnění ve stále se rozvíjejícím oboru. Co je obsahem studia?

Multimediální tvorba je perspektivní!

multimediaStudijní obor Multimediální tvorba patří mezi jeden z mála, který reaguje na potřeby současné doby. Obsahem studia jsou nové technologie se zaměřením na široké spektrum využití. Studenti budou absolvovat předměty jako je: Multimediální technologie, tvorba a správa webových stránek, design, digitální fotografie a animace, naučí se ovládat program AutoCAD aj. Čekají je také předměty management multimediální tvorby v cestovním ruchu a marketing, díky kterým se jim otevře široké pole působnosti v profesním životě. Na škole se klade velký důraz na výuku jazyků. Hned od prvního ročníku mají studenti povinné 2 cizí jazyky. Vybírat si mohou angličtinu, španělštinu, němčinu, francouzštinu nebo ruštinu. Během studia budou studenti absolvovat i praxe v reklamních agenturách či cestovních kancelářích.

Rozhoduje talent

Přijímací zkoušky na obor Multimediální tvorba jsou talentové a rozhodovat budou také studijní výsledky v 7. a 8. ročníku základní školy. Žáci mohou získat ještě bonusové body za úspěch ve školních olympiádách a jiných projektech. Do prvního ročníku bude přijato 24 studentů, protože škola dbá na individuální přístup. Více informací se dozvíte na stránkách školy o přijímacím řízení. Přijímací zkoušky se budou konat již na začátku ledna, přihlášku ke studiu lze stáhnout na oficiálních stránkách školy.

Studium je zakončeno maturitní zkouškou. Studenti budou připraveni na vstup do pracovního procesu i na další studium na vyšší či vysoké škole.Kompletní informace o škole najdete na www.multimedialnitvorba.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

sixteen − 5 =