Nakupujte přes internet bezpečně a pohodlně s pomocí platební brány

Platební brány jsou bezpečným řešením pro rychlé zaplacení objednávek. Na českém trhu najdete hned několik platebních bran, každá nabízí zákazníkům jinou cenu a rozličné metody placení. Proč využívat platební brány a jaké služby poskytují zákazníkům?

Proč nakupovat přes platební bránu?

credit-card-851502_640Rádi nakupujete přes internet? Kdo by chtěl dneska dávat další peníze za platbu na dobírku? Většina internetových obchodů umožňuje zaplatit bankovním převodem, v hotovosti při osobním odběru a kartou. Rozhodující je pro zákazníka dozajista cena jednotlivých metod placení. Osobní odběr nebývá drahý, ale někdy ho nelze využít. Bankovní převod se také neobejde bez poplatků a zabere více času než modernější metody. Nejoblíbenější jsou platby kartou a kliknutím na online bankovní tlačítka, které zprostředkovávají právě platební brány. Nabízejí však mnohem víc. Za platby přes bránu zaplatíte jen pár korun namísto obvyklých desítek korun. Placení vám zabere méně času, nic nemusíte složitě vyplňovat, všechno proběhne i na jedno kliknutí. Připsání peněz na účet obchodu je velmi rychlé, to znamená včasnější vyřízení objednávky a odeslání zboží.

Bezpečnost především

Nakupování přes internet přináší nové nástrahy. Než si aktivujete některou platební bránu, prostudujte si její bezpečnostní opatření. Vaše peníze a osobní údaje zůstanou v bezpečí, jestliže má platební brána dostatečné kontrolní a bezpečnostní mechanismy. Mezi ty patří například SSL certifikáty, licence a dohled od ČNB, dostatečné pojištění vkladů, umístění serverů v data centru. Druhá věc, která vás bude zajímat, je nabídka metod placení a užitečných funkcí. Budete platit kartou, expresním převodem nebo mobilem prostřednictvím QR kódu? Platební brána vám obvykle umožní i převod peněz v jiných měnách. Při platbě kartou si brána zákazníka zapamatuje, další využívání služeb je o to rychlejší a snazší. Platební bránu na českém území provozuje například The Pay.cz, s.r.o., která splňuje všechny podmínky bezpečného, variabilního a rychlého placení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

thirteen + 8 =