Nepodceňujte jistý krok a bezpečnost pracovníků během výškových prací

Výškové práce na stavbách i rekonstrukcích budov jsou třeba jistit dostatečně bezpečnými závěsnými systémy i lešenářskými soustavami. Nejedná se pouze o jistý krok zaměstnanců během práce, ale i o snadný transport stavebního materiálu, nářadí a strojů. Usnadnění stavební a montážní činnosti zajišťují spolehlivá lešení, závěsné a šplhací lávky, hydraulické plošiny i šplhací roboti. Jedinou společností v Česku, jež se specializuje na pronájem robotů, kteří přepravují těžké předměty do schodů, je Lehmann Technik ČR s.r.o.

Dlouholeté zkušenosti v oblasti výškových prací podpořené spoluprací se zahraničními firmami

Firma Lehmann Technik ČR s.r.o. funguje déle než dvacet let a její činnost byla podpořena spolehlivým partnerem z Německa – společností Lehmann Zugangstechnik GmbH. V současnosti jsou produkty z ranku lešenářských konstrukcí dodávány v součinnosti s nizozemskými kolegy z firmy Custers Hydraulica B. V. Bezpečnost práce, usnadnění stavebních činností a zjednodušení manipulace s těžkými břemeny jsou hlavním mottem české firmy Lehmann Technik ČR s.r.o. Detailní informace o produktech i způsobech pronájmu se zákazníci dozvědí na webových stránkách http://www.lehman.cz/.

Hliníková lešení jsou k dispozici v různých rozměrových a cenových variantách

Specializací společnosti jsou pronájmy profesionálních lešení Handy 0,7 a 1,3 metru, lešení Corona 0,7 a 1,3 m, lešení CHICO 0,7 a 1,3 m i lešení BUDGET 0,7 a 1,3 m. Kovové lešenářské systémy Handy jsou složeny z bočních rámů, rámů zábradlí, podlážky, koleček, horizontálních a diagonálních tyčí, vzpěr, závlaček a úchytek. Sestavením vlastního lešení si zájemci ušetří spoustu času a nervů díky rafinovaným, bezpečnostním a jednoduchým řešením. Systém Corona se liší od Handy v drobných detailech a nižší ceně za pronájem. Pracovní plošiny CHICO a BUDGET se používají pro práce ve výškách do čtyř metrů. Dají se použít jak na staveništích u rodinných domů, tak v interiérech. Mají nízkou hmotnost, jsou rychle smontovatel né a vysoce mobilní.

Pronájem a prodej lešenářského zboží

Lešení Praha je připraveno pro zájemce z řad individuálních stavitelů i velkých profesionálních firem. Lešení lze pronajmout pro aktuálně potřebné stavební práce, jakož i prodat pro zákazníky, již se dlouhodobě věnují stavební, restaurátorské, instalační nebo montážní činnosti. Ceník a obchodní podmínky jsou uvedeny na webu společnosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

17 − 13 =