Odlište se od jiných sportovních týmů výraznými dresy, máte způli vyhráno

Zajímavé týmové dresy jsou pastvou pro oči pro diváky, ale především splňují důležitý úkol – hráči se na hřišti dobře vidí, jsou navzájem snadno rozpoznatelní, a ještě mohou nahnat hrůzu soupeři. Každý sportovec si pro svou aktivitu zaslouží vhodné oblečení, které mu nebude bránit v pohybu, dostatečně jej ochrání před nepříznivým počasím, saje pot a zároveň nepropouští vlhkost. Důležitým znakem je designové vyvedení, jež je u kolektivních sportů velmi praktickou záležitostí. Neomezené varianty potisku dovoluje revoluční technologie digitálního potisku. A tak se na oblečení fotbalistů, florbalistů, házenkářů, basketbalistů i jiných sportovců najde dost prostoru na jméno či přezdívku hráče, číslo i místo k uvedení sponzora. Protože se sponzoři často mění, je možné si u dodavatele a výrobce sportovních dresů – DDsport – objednat sadu oblečení pro jednotlivé hráče, jejíž design bude archivován a v případě změn jednoduše obměněn.

Fotbalové a florbalové dresy musejí sedět sportovcům na těle, sát pot a nemají být příliš volné

Přiléhavé dresy, volná trika, tréninkové soupravy si kustodi nebo konkrétní zájemci vyberou přímo na stránkách výrobce DDsport. Zvolí si svůj ojedinělý styl, počet kusů v konkrétních velikostech a daný potisk. Fotbalové dresy se vyrábějí v několika desítkách variací, jež lze různě kombinovat. Sladěné stulpny s tričky a trenýrkami dávají netušené možnosti pro výběr kolekce pro děti, dívky, chlapce i dospělé hráče. Stejná pravidla platí i pro florbalové dresy – podle velikostní tabulky si mohou rodiče, potažmo vedoucí, trenéři nebo kustodi vybrat správné velikosti sportovního oblečení pro své potomky a svěřence.

Design dresů se zálohuje pro případné doobjednání

Galerie grafiky v jednotlivých kategoriích usnadní výběr oděvů i pro další sportovce. Házenkářské dresy stejně jako u jiných sportovních odvětví splňují nároky sportovců na neomezený pohyb, snadný průnik mezi soupeři bez zbytečného zachytávání, prodyšnost a savost. Pokud jako trenéři počítáte s přílivem nových hráčů z mladších kategorií anebo z jiných sportů, není problém archivace designu dresů po neomezenou dobu. V momentě, kdy se na vaší palubovce či hřišti objeví nové přírůstky, můžete si pro ně dresy okamžitě přiobjednat, a to již od jednoho kusu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × 4 =