Otevíráte novou autolakovnu? Investujte do kvalitního vybavení!

V současné době se spousta mladých lidí rozhoduje pro otevření vlastní firmy. Šikovní kuchaři vedou prosperující restauraci, zruční automechanici opravují desítky automobilů týdně a specialisté na lakování aut zřizují kvalitní autolakovny. Pakliže jste po průzkumu trhu zjistili, že v okolí vašeho bydliště není k dispozici autolakovna s dobrou pověstí, můžete se této role ujat. V následujících řádcích vám představíme odborníka, který se stane při vybavování autolakovny vaší pravou rukou.

Významné společnosti, jako jsou BONATRANS GROUP a.s. Bohumín, WALTER MASCHINERI s.r.o. Kuřim či ČMŽO s.r.o. Přerov, dlouhodobě využívají služeb renomované firmy NAVER s.r.o., která se specializuje na vybavení lakoven. Můžete se stát dalším spokojeným klientem.

autolakovnaProč se obrátit na NAVER s.r.o.?

Bohaté produktové portfolio společnosti NAVER s.r.o. zahrnuje špičkovou techniku, která slouží pro nanášení jakékoliv nátěrové hmoty. Svým zákazníkům poskytuje komplexní péči a moderní technické zázemí. Pokud máte specifické požadavky, profesionálové vám navrhnou řešení na míru. Zaměstnanci společnosti NAVER s.r.o. mají v oblasti vybavování autolakoven letité zkušenosti, které prolínají v praxi.

Jak navázat spolupráci s NAVER s.r.o.?

Spolupráce se společností NAVER s.r.o. je založena na úvodní konzultaci, kdy specialista mapuje vaše požadavky a potřeby. Na základě vašich představ je vypracovaný předběžný návrh. Poté jsou zajištěné veškeré podklady pro stavební povolení. A nakonec dochází k samotné realizaci autolakovny. Prvotřídní lakovací kabina disponuje odsávací vzduchotechnikou a špičkovou filtrací. V prostorách autolakovny by nemělo chybět ani příslušenství usnadňující práci, jako jsou obslužné plošiny, stříkací kabina, odsávací box a další.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nine + 10 =