Pořiďte si vlastní vizitku

Vlastníte – li firmu, nebo se jen věnujete řemeslu, tak zajisté víte, jak důležité je o sobě dát okolí znát. Forem je několik a jednou z nich jsou i vizitky, které můžete svým klientům rozdávat při vašich obchodních schůzkách. Správná vizitka má sloužit k předání vašeho kontaktu potencionálním zájemcům o vaše služby či zboží. Proto by ale i měla vaše vizitka zákazníky zaujmout svým vzhledem a kvalitou zpracování, protože mnoho lidí dá na tzv. první dojem.

Pokud nejste obdařeni grafickým cítěním (stejně jako já), nechte výrobu a hlavně grafické zpracování profesionálům. Výroba vizitek se možná na první pohled zdá být jednoduchá, ale dokážete svůj návrh přenést kvalitním tiskem na kvalitní papír? Pokud ne, nezoufejte! Na internetu je spousta možností, jak si nechat vyrobit své vlastní levné vizitky. Jednou z mnoha je portál Tisknisi.cz, kde si můžete nechat vytisknout vizitky podle vlastního návrhu, nebo si rovnou vytvořit vizitky online.

Jak to celé funguje? Na stránkách si jednoduše vyberete z rozsáhlé galerie více jak 200 vzorů ten, který se vám nejvíce líbí (vzory jsou přehledně rozděleny do několika kategorií), vyplníte údaje, které na vizitce požadujete a pošlete k výrobě. Možná si říkáte, že se vám vizitky finančně nevyplatí, protože jich ročně rozdáte jen pár. Na tento případ je též pamatováno, minimální množství vizitek k objednání je jen 50 ks.

Jak už jsem zmínil výše, mnoho klientů dává velký význam prvnímu dojmu. A právě kvalitní vizitka může první dojem docela vylepšit. Vizitky jsou tištěny na kvalitní 350g prémiový papír na ofsetovém stroji v nejvyšší možné barevné kvalitě a to i oboustranně.

Vidíte, bylo to jednoduché, že ano? Pokud už máte tedy své vizitky objednány, můžete využít i sympatických slev na vizitkáře. A pokud si objednáte více jak 100 ks vizitek, 20 dostanete zcela zdarma, jako poděkování za vaši objednávku. Vidíte sami, že tisk vizitek od profesionálů není žádná věda.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twelve + 20 =