Poslední rozloučení je nevyhnutelný krok v životě každého z nás

Život se nedá naplánovat a tak kromě té nejpozitivnější zprávy, kterou je narození našeho blízkého, nás může potkat i ta nejsmutnější a tou je smrt. Ta je nevyhnutelnou součástí života každého z nás a je s ní spojena řada aktů, které souvisejí s posledním rozloučení. Samozřejmě spolu s tím je třeba vyřídit řadu nezbytností, se kterými vám může pomoci pohřební služba Praha. A to od prvního kroku, kdy je vytištěno parte, po ten poslední, kdy je poslední rozloučení zorganizováno, provedena výzdoba a zajištěna poslední cesta nebožtíka na onen svět.

Nebojte se sdělit své požadavky. Pohřební ústav vám vyhoví

Je samozřejmě jasné, že ne všechny pohřby musí být stejné. V mnoha případech je vyžadována i přítomnost zástupce církve, jindy jsou požadavky na dlouhý a skutečně majestátní obřad a v jiných případech pozůstalým stačí kratší, ale důstojné rozloučení. A všem těmto požadavkům daný pohřební ústav vyhoví, a pomůže i s dalšími povinnostmi, které vás jako pozůstalé čekají.

Pohřební služba Praha vám nabídne i jednodušší variantu pohřbu

Ne každý si však potrpí na honosná rozloučení a to ať už z finančních důvodů, nebo z důvodu přání zesnulého. V těchto případech lze využít i takzvaný pohřeb bez obřadu, kde je prioritou pouhé zpopelnění a uložení ostatků do urny. I tato možnost je v posledních letech velmi využívána a to jako alternativa k běžnému uložení ostatků v rakvi do hrobu. Samotné zpopelnění je prováděno s ohledem na důstojnost a vážnost celé situace.

Standardní rozloučení, nebo pohřeb bez obřadu?

Pokud se právě vás dotkla tato nepříjemná životní událost,  máte nutnou povinnost o vše se postarat. V tomto případě se neváhejte obrátit na Pohřební ústav Pegas CZ, který je v dané oblasti profesionálem a probere s vámi všechny vaše požadavky na pohřeb i rozloučení a také poskytne pomoc i v ostatních povinnostech, které vás v souvislosti s odchodem někoho blízkého čekají.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

16 + 13 =