Pracovní úrazy se ve firmách stávají téměř denně

Pracovní úraz je nepříjemná záležitost pro zaměstnance i zaměstnavatele. Zaměstnavatel se v této situaci mnohdy potýká se složitým vyřizováním s pojišťovnami, úřady a často i soudy v případech, kdy zaměstnanec nabude dojmu, že jeho pracovnímu úrazu mohl zaměstnavatel zabránit. Nemluvíme o vysokých mzdových nákladech na zaměstnance, který pro firmu v době neschopenky pracovat nemůže. Zaměstnanec je zas na určitou dobu vyřazen ze svého běžného života a často si úrazem způsobeným v zaměstnání nese trvalé následky.

Je možné jim předejít?

pracovni-urazDodržovat prevenci a bezpečnost práce. To vám poradí každý zkušený školitel BOZP. Málokdo ale ví, co vše je možné pro lepší bezpečnost na pracovišti udělat. Na našem trhu již 13 let působí společnost VMBal s. r. o. nabízející komplexní pomoc v oblasti zvýšení bezpečnosti práce ve firmách. V jejich internetovém obchodě je k zakoupení široký sortiment produktů bezpečnostního označení a ochranných pomůcek. Nebo například alkoholtestery a detektory alkoholu. Do provozů větších firem pak nabízejí i kovové vymezovací sloupce pro označení nebezpečných prostor, bezpečnostní zábrany nebo vypouklá silniční zrcadla. Jako prevence úrazů mohou pomoci též protiskluzové prostředky a rohože.

Nenechte se pracovním úrazem zaskočit

Pokud už k pracovnímu úrazu dojde, je dobré, když je na místě k dispozici vybavení pro prvotní ošetření úrazu. První pomoc hraje v případě zranění naprosto zásadní roli v možném zmírnění následků. V provozech a nebezpečných pracovištích proto doporučujeme mít dostatečný počet lékárniček a dalšího zdravotnického vybavení určeného i pro laiky. VMBal s. r. o. nabízí nejen to, ale i řadu dalších prostředků pro první pomoc.

Řešení může být u vás již zítra

Nechte si poradit od odborníků z VMBal. Využít je možno i velkoobchodní prodej. V případě, že se stanete pravidelnými odběrateli, těšit se můžete na pestrý věrnostní program a řadu výhod. Nebojte se vybrat si z internetového obchodu to, co by mohlo vaší firmě pomoci ke zvýšení bezpečnosti práce. Zboží je expedováno do 24 hodin.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × one =