Prázdná náplň v tiskárně? Kupte si novou!

Je jenom málo domácností, která by doma neměla vlastní tiskárnu. Je to dobrý pomocník pro studenty, stejně jako osoby pracující doma. Stejně tak ale umožní třeba tisk fotografií z vaší dovolené. Ať už ji využíváte na cokoliv, rozhodně je dobré vědět, kde koupit ty správné náplně. Nejlepší cestou je eshop tonerpartner.cz, který je v této oblasti specialistou. Proč? Jelikož nabízí širokou nabídku jak klasických inkoustových cartridgí, tak samozřejmě také tonerů do laserových tiskáren. To vše s jistotou dobré skladové dostupnosti, stejně jako s jistotou příznivých cen.

Jak vybrat správně?

Prvním krokem ke správnému výběru právě vaší náplně je nutnost znát typ tiskárny. Ten je mnohdy napsán přímo na ní samotné, popřípadě na faktuře, nebo v záručním listu. Dnes samozřejmě platí, že na trhu dominují výrobci jako:

  • HP
  • Samsung
  • Canon

Dá se tak očekávat, že jednoho takového budete mít s největší pravděpodobností i vy. Pokud se jedná třeba o posledního jmenovaného, potom tonery Canon najdete zde. Následně vyberete typ tiskárny a už vybíráte z dostupných náplní. A to jak z černých, tak samozřejmě také s barevných. Důležité je poté všímat si jak ceny, tak množství vytištěných stránek, ale i toho, zda se jedná o náplně originální, nebo neoriginální.

Je nutné vsadit na originál?

Pokud neznáte rozdíl mezi originálním a neoriginálním tonerem, pojďme se na něho blíže podívat. Princip je v tom, že první jmenovaný je vyráběn přímo výrobcem tiskárny. A tak třeba originální tonery HP mají samozřejmě ono logo výrobce, za které také platíme určitou část ceny. Na druhou stranu máme zajištěnu onu potřebnou kvalitu. Dodat ale musíme, že tu mohou mít i tonery neoriginální – pokud je zakoupíme na výše uvedeném eshopu. Jejich pozitivem je, že nabídnou stejnou kvalitu tisku, stejnou kapacitu, ale často i o polovinu nižší ceny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × 4 =