Předokenní rolety: Co vše brát v potaz při jejich nákupu

Uvažujete o efektivním stínění interiéru vašeho domu a nevíte, jakou alternativu zvolit? Vybírat lze například z vnitřních žaluzií, a to jak hliníkových, tak i látkových. Mnohem výhodnější jsou z pohledu stínění, anebo třeba tepelné izolace či zamezení vstupu neznámých osob do objektu předokenní rolety. Právě na jejich nákup se zaměříme v následujících řádcích. Poradíme, podle čeho vybrat ty správné, a samozřejmě doporučíme i specializovanou firmu, na niž se můžete v případě zájmu obrátit.

3 základní typy předokenních rolet

V první řadě je třeba si promyslet, jaký typ předokenní rolety zvolíte. Jestliže aktuálně stavíte nový domek, vyplatí se vsadit na rolety s podmítkovým boxem. Ten se velmi vkusně ukryje a následně se budou jednotlivé lamely vysouvat jakoby ze stěny. Tím pádem získáte naprosto neotřelé stínění, které bude kvalitní, pevné a vzhledově unikátní. Jinak lze volit ještě modely určené do pouzdra, jež se namontuje do stěny. Je sice viditelné, nicméně barevně může bez problémů korespondovat s omítkou. Jinak jsou k dispozici ještě rolety určené do překladů.

Proč právě předokenní rolety?

Důvodů pro pořízení tohoto druhu stínění bychom našli hned několik. Tím asi nejpádnějším je naprosto pohodlné ovládání. Jednoduše na dálkovém ovladači zmáčknete tlačítko a máte vyhráno. Jinak existuje i časovač, jehož prostřednictvím se lamely ovládají. Předokenní rolety jsou pevné, bytelné a pomohou v případě zaizolování objektu. Zloději je jen tak nepřekonají. Jejich přítomnost také prodlouží životnost samotných oken.

Obraťte se na specializovanou firmu

Chcete-li nakupovat s jistotou, obraťte se na největšího prodejce stínící techniky u nás. Společnost Climax působí v České republice již od roku 1992. Jak montáž, tak i poradenství zajistí speciálně proškolení partneři této firmy. Vy získáte skvělé zastínění, které vás ochrání před všudypřítomným sluníčkem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × two =