Přenosné vířivky pro každého

Na terase, na balkoně, na zahradě, v obýváku – vířivku dnes může mít každý a kde se mu zlíbí. A mobilní vířivky od Softub si navíc můžete pokaždé přestěhovat tam, kam se vám zrovna zachce. Nic u nich není nemožné. Milujete ten pocit, kdy se rácháte ve vířivce a ševelící bublinky vás příjemně šimrají a masírují? Tak proč ji ještě nemáte doma? Pryč jsou ty doby, kdy vířivky byly těžké, nepohodlné a hlavně nepřenosné. Softub přichází s jedinečným systémem mobilních vířivek, k jejichž provozu vám stačí jediné – zásuvka na 230 voltů.

 

             Lehké a pohodlné

Už několik stovek českých domácností podlehlo kouzlu těchto jedinečných vířivek. Jsou vyrobeny z revoluční lehké Polybond pěny, a tak jsou nejen lehké a snadno s nimi můžete manipulovat, ale jejich provoz je tichý, levný a vypadají velmi elegantně. Nemluvě o tom, že díky předem nevytvarovaným sedátkům nabízejí i neobvyklé pohodlí. A když se vám vířivka už nebude líbit na zahradě, jednoduše ji hadicí vypustíte a přestěhujete třeba na balkon.

 

             Snadná údržba

Luxusní vířivky od Softub mají i řadu dalších výhod. Voda v nich se sama dvakrát denně dezinfikuje a stačí tak o ni pečovat pouze jednou za týden až 14 dní, a to pouhé dvě minuty. Jinak ji jen zhruba třikrát ročně vyměníte. Pokud vás lákají venkovní vířivky, ani to není problém – mobilní vířivky od Softub odolávají vlivům počasí a vodu i v až -40stupňových mrazech snadno vyhřejete na až 40 °C.

 

O tom, že se jedná o jedinečný, revoluční výrobek, svědčí i nadšené ohlasy hrdých majitelů vířivek. „Na první pohled se nám zalíbila, bylo rozhodnuto během 5 minut. Přesvědčilo nás provedení, pohodlnost, měkké stěny, mobilita a hlavně možnost celoročního provozu venku. Dodávka a instalace byla rychlá a velmi profesionální. Ve vířivce jsme každý den, děti jsou spokojené, hosté při oslavách také, úžasná je večerní relaxace při LED podsvícení,“ libují si manželé Závěrkovi z Děčína. A nejsou sami. Mobilní vířivky zkrátka dostanou každého.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × 5 =