Profesionální kalibry a měřidla

Sháníte špičkové vybavení pro průmyslovou dílnu? Potřebujete vybrat měřidla s vysokou přesností měření, značným měřícím rozsahem a dlouhou životností? Kde mají nejpestřejší nabídku profi měřících nástrojů a kalibrů? Pokud potřebujete kvalitní nástroje získat opravdu rychle, volte firmu, která má zboží na skladě a pošle vám je obratem.

Měřidla jako základní dílenské vybavení

meridlaV široké nabídce profi měřidel pro všechny oblasti výroby naleznete klasická posuvná měřítka rozměrů, výšek a hloubek s vysokou přesností měření a případně s úchylkoměrem. Nejmenší riziko nepřesného měření mají nejmodernější digitální měřidla, která se zároveň také pohodlně a snadno ovládají, proto se vyplatí do nich investovat. Svou digitální verzi mají například zmíněná posuvná měřítka, úchylkoměry, hloubkoměry, mikrometry a výškoměry. Digitální měřidla bývají spolehlivější, kupříkladu digitální mikrometr měří s přesností na 0,001 mm, analogová verze oproti tomu na pouhou 1 setinu mm.

Měřidla s kalibračním protokolem

Kalibrace měřidel se provádí v certifikované laboratoři, dobře provedená kalibrace umožňuje přesná měření všech měřících přístrojů. U konkrétní firmy si můžete nechat zkalibrovat libovolný měřící nástroj, k němu obdržíte kalibrační list, v němž jsou uvedeny metrologické vlastnosti a vyhodnocení nejistoty měření, tedy míry chybovosti měření, daného nástroje. Zakoupit lze u vybraných dodavatelů i jednotlivé kalibry pro všechny typy závitů.

Kde nakoupit rychle a levně?

Firma Michovský-TOOLS s.r.o. nabízí široký výběr měřidel, kalibrů, fréz a příslušenství pro průmyslovou výrobu. Sídlí v Brandýsku, spolehlivě a pohotově rozesílá kýžená měřidla, kalibry po celé ČR i SR. Většinu zboží, kalibrů a měřidel má na skladě, což znamená, že firma je schopna dodat v případě potřeby zboží do 24 hodin! Náhradní díly a nástroje můžete tak mít téměř ihned. Kalibraci přístrojů provádí v certifikované laboratoři firmy Trescal. Dlouhodobým odběratelům i novým zájemcům poskytuje slevy na vybrané produkty a odborní pracovníci s vámi zkonzultují váš výběr a poradí vám, jaký nástroj je pro vaše účely nejvhodnější.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fourteen + 16 =