Profesionální kontrolní kalibry se vyplatí

Kvalitní kontrolní kalibry jsou nezbytností ve většině strojírenských i jiných provozů. Pokud uvažujete i vy o nákupu některých z nich, najdete spousty profesionálních modelů na webu kalibry.cz. Jedná se o nástroje od známé společnosti Michovský Tools, která nabízí mimo jiné i nejrůznější měřicí přístroje a další sortiment. My se soustředíme právě na druhy kalibrů, které si můžete zvolit.

Odhalte odchylku u každého závitu

sroubkyPotřebujete-li měřit nejrůznější závity, optimální volbou pro vás budou závitové kalibry, jež jsou konstruovány přesně k tomuto účelu. Bez problémů odhalíte jakékoli i minimální nepřesnosti a jakýkoli vadný závit ihned vyřadíte. Samozřejmostí jsou u zmiňované společnosti všechny typy závitových kalibrů. Jmenovat bychom mohli například závitové kalibrační kroužky, anebo závitové kalibrační trny či jiné nástroje. Změřit lze zkrátka velmi pohodlně vnitřní i vnější druh závitu.

Kontrola vnitřního průměru

Chcete-li efektivně porovnat vnitřní průměr otvoru válcovitého tvaru u konkrétního obrobku, pořiďte si válečkové kalibry. Volit můžete jak mezi jednostrannými, tak i oboustrannými variantami. Porovnávání s těmito typy nástrojů je velmi efektivní, rychlé a samozřejmě maximálně ekonomické.

Potřebujete kalibry ihned? Není problém!

Vaše staré nástroje již za moc nestojí a vy musíte zakoupit nové kalibry co možná nejrychleji? Klidně je můžete mít. Stačí si pouze objednat takové, které vám budou vyhovovat a budou korespondovat s vámi vyráběnými nástroji. Pokud žádné z nich nenajdete, můžete si je nechat vyrobit i přímo na míru. Získáte tak jedinečné nástroje, s nimiž si můžete být jisti, že vaše výroba bude maximálně přesná za jakýchkoli podmínek. V profesionálním provozu není prostor na žádné kompromisy, čehož si je společnost Michovský Tools jednoznačně vědoma.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

20 − six =