Profesionální zámečnické či sklenářské práce nonstop

Komu se to alespoň jednou za život nestalo. Zabouchnuté dveře od bytu a klíče uvnitř. Nebo omylem vysklené dveře či okno. V takových případech není však nutné zoufat. Dnes existují naštěstí služby, které takové i další problémy vyřeší snadno a rychle. Pokud jste z Prahy či středních Čech, máte vyhráno. Můžete kontaktovat Záchranou technickou službu a zámečník či sklenář k vám urychleně přijede a pomůže vám vyřešit váš problém.

Zámečnická služba nonstop

zamecniciHavarijní servis této společnosti funguje nonstop, takže můžete volat kdykoliv 24 hodin denně. Zámečníci či sklenáři, kteří zde pracují, jsou naprostí profesionálové, kteří mají velké zkušenosti. Zámečníci mohou otevřít byt, provozovnu či trezor. Nainstalují vám bezpečnostní mříže nebo pancéřové dveře. Můžete je kontaktovat, ať už potřebujete jen drobný zásah či montáž větších rozměrů. Řešení vám pomohou nalézt i v případě, že jste si zabouchli klíče v autě a nemáte u sebe doklady. V takových případech je samozřejmá asistence Policie ČR.

V případě rozbitého okna nebo vysklených dveří jsou tu zkušení sklenáři. Díky pojízdné dílně, mohou zasklít potřebný otvor hned na místě. Taktéž sklenář vám je k dispozici 24 hodin denně a provádí veškeré sklenářské práce (zasklívání oken, dveří, výloh, instalace bezpečnostních skel nebo izolačních dvojskel).

Havarijní služba nabízí zákazníkům mnoho výhod. Tou nejhlavnější je příjezd v nejkratším možném čase. Díky tomu budou škody na vašem majetku minimální a náklady nevystoupají do závratných výšin. Další výhodou je také jistota. V případě havarijní služby se nemusíte bát, že si pustíte do svého domova nějaké podvodníky. Všichni pracovníci jsou prověření a mají za sebou i psychotesty. Společnost neposkytuje pouze sklenářské a zámečnické služby, ale komplexní portfolio. Jsou tedy schopni vyřešit jakoukoliv havárii či problém, který může vzniknout.

Nejlepší při havárii je předcházet jí. Proto můžete využít možnosti, nechat si od pracovníků firmy udělat preventivní prohlídku objektu. Na základě zjištěných skutečností vám navrhnou možnosti úpravy a většího zabezpečí a ušetřené peníze za havárii způsobenou nedostatečnou prevencí můžete použít třeba na dovolenou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 + sixteen =