Reklamní předměty jsou v byznysu naprostou samozřejmostí

Ať už je to vztah mezi jednotlivými obchodními partnery, nebo vztah mezi dodavatelem a odběratelem, či vztah mezi zákazníkem a obchodníkem, vždy se může jednat o těsnější pouto. A právě proto je vhodné si takových lidí vážit, a obdarovávat je. A ideální možností jsou především reklamní předměty, ideálně vytvořené na míru s ohledem na podnikání a celkový koncept. Jedničkou v tomto oboru je společnost 94 minutes, která se na jejich výrobu, ale i na výrobu dárkových předmětů přímo specializuje. Samozřejmostí je orientace na širokou oblast podnikatelských aktivit a také to, že součástí týmu jsou špičkoví grafici. Ať už se jedná třeba o reklamní tričko s potiskem, vždy bude vyhotoveno naprosto perfektně, se zohledněním požadavků každého klienta.

S blížícími se vánocemi tak řada firem přemýšlí nad tím, jaké vhodné dárky a předměty by nechala vyrobit, a pokud jste na tom stejně, se společností 94 minutes rozhodně chybu neuděláte. V nabídce jsou jak ty běžné, tak i skutečně VIP dárky, pro ty nejdůležitější klienty nebo partnery. Zákazníky zase potěší třeba kalendáře, diáře, které jim budou po celý rok připomínat, že právě oni jsou zákazníky, na které je obchodník hrdý a považuje si je. Všechny předměty jsou samozřejmě dodávány v různých cenových relacích, a tak se ne vždy musí jednat o finančně nákladné vánoční dárky. Záleží pouze na vašich požadavcích a portfoliu těch, které chcete obdarovat.

O tom, že je firma 94 minutes jedničkou v oboru svědčí i fakt, že spolupracuje s prestižními společnostmi, pro které realizuje své služby. Z referencí lze vybrat třeba firmu Pfizer, se kterou je spolupráce navázána již od roku 2008, a samotný Pfizer si ji velmi pochvaluje. Ať už je to třeba potisk reklamních předmětů, nebo propagační materiály, či reklamní plakáty nebo prodejní stojany, vše dokáže firma 94 minutes perfektně zvládnout.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eighteen + three =