Řešíme vytápění našeho domku

Při stavbě našeho rodinného domu jsme řešili systém vytápění. Variant bylo nasnadě poměrně hodně, ale my jsme se rozhodli pro elektrické vytápění  s radiátory, kde cirkulaci vody zajišťuje oběhové čerpadlo. Těch je na trhu poměrně velké množství, ale firma, která nám dům stavěla doporučila systém od firmy Grundfos. Důvodem je především automatický provoz, který díky inteligentnímu systému Autoadapt přizpůsobí svou činnost potřebám domácnosti (pro nás to byl noční proud) a tím minimalizuje nároky na provoz, především na odběr elektrické energie a vody, protože nebudete muset čekat několik sekund, než vám začne z kohoutku téct teplá voda. Pokud zrovna řešíte otázku oběhového čerpadla do domácnosti podívejte se na webové stránky Grundfos, kde najdete více informací.

Řešení pro domácnosti a firmy

Grundfos jsou čerpadla ideální jak pro domácnost, tak i do komerčně využívaných budov. Zde je celý systém čerpadel a externě řízených frekvenčních měničů složitější, takže je Oběhová čerpadla Grundfosdobré zamyslet se nad ním již v konstrukční části. I zde vám bude firma Grundfos partnerem, která má mnohaleté zkušenosti a nabídne to nejlepší řešení, které kombinuje vysoký výkon, spolehlivost a minimální provozní náklady. Pro komerční řešení můžete použít oběhové čerpadlo  Grundfos Alpha2L, nebo novější a inovovaný model Nová Alpha2, které nabízí ještě vyspělejší automatický provoz, díky němuž je minimální elektrický příkon 4W. Pro srovnání běžná 3-otáčková čerpadla mají příkon 40 až 115W, takže jeho výměnou  ušetříte poměrně velkou částku za odběr elektrické energie.

Ponorná čerpadla

Oběhová čerpadla jsou ideální na provoz teplé vody, vytápění nebo klimatizaci. Co když ale potřebujete ponorné čerpadlo a systém pro udržení správného tlaku v trubkách za všech okolností? Opět se neváhejte obrátit na firmu Grundfos, která vám zajistí nízkoodběrové ponorné čerpadlo stejné značky, ale také tlakovou řídící jednotku, která umožní inteligentně řídit jeho provoz  ve vaší domácností.

Kalová čerpadla

Ať už v domácnosti nebo průmyslově můžete řešit přečerpávání odpadní vody, nebo vody s obsahem nečistot. V tomto případě se nebojte obrátit opět na firmu Grundfos, která vám zajistí kalová čerpadla s výkonem motoru od 1,65 kW až 155 kW a na přání i se silnějším motorem.

Podívejte se na webové stránky www.grundfos.cz, kde najdete všechny informace nejen o přečrpávacích systémech, ale také o autorizovaných servisních střediscích a pro řešení naléhavých případů také kontakt na Helpline linku, který funguje nepřetržitě 24 hodin, 7 dní v týdnu. Kvalitu systémů  Grundfos si můžete ověřit přímo na firemních stránkách v záložce  Reference. Osobně jsem velmi rád, že jsme do svého nového rodinného domu použili výrobky této značky.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

six + six =