Půjčovna aut Praha 6

Servis i prodej nových a ojetých aut, to je Autoservis Máca

Autoservis, to už dávno neznamená jen opravy porouchaných vozů. Jihlavský servis Máca toho nabízí mnohem víc a jeho služeb využijí jak majitelé starých či novějších vozů, tak i zájemci o koupi zbrusu nového auta. Stačí si jen vybrat a zajet se osobně podívat.

Jakmile si koupíte vůz, můžete najet stovky tisíc kilometrů. Jenže kde najít vhodný servis, který vám za každých okolností podá pomocnou ruku? Na www.automaca.cz jeden takový sídlí. Nabízí nejen autoservis s využitím nejmodernějších technologií, diagnostik a dalších vychytávek, ale i profesionalitu, dlouhou praxi a také špičkové služby, které si oblíbily už stovky zákazníků.

 

             Kupte si vůz

V tomto jihlavském automobilovém království si navíc můžete pořídit i nové auto. K zakoupení jsou tu ojeté vozy, ale i úplně nová auta nebo ta ze skladů. Společnost se specializuje především na prodej nových vozů Škoda a v souvislosti s tím nabízí všem motoristům záruční i pozáruční opravy. Je tu také možné nechat si do auta nainstalovat nové příslušenství nebo vyžadovat jakoukoliv jinou službu. Mechanici jsou zákazníkům vždy k dispozici a ochotně vyhoví každému jejich přání.

 

             Seat i Fiat

Ač by se to mohlo zdát, autoservis Máca se nespecializuje jen na škodovky. Své rozsáhlé služby včetně prodeje a či garančních servisů a pozáručních oprav nabízí i pro značky Seat, Fiat a Volkswagen, ale také pro motocykly značky Kentoya. Zákazník si zde může navíc objednat testovací jízdu. A když máte zájem třeba i o ojetá auta, můžete si na ně přímo v servisu pořídit i náhradní díly nebo si do nich nechat namontovat své vlastní koupené díly. Autoservis Máca kromě toho nabízí třeba i montáže LPG, montáž a prodej pneumatik nebo i ruční mytí vozu. Nabídka služeb je zkrátka obrovská a nadchne každého, kdo místním profesionálům svěří svůj vůz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three + four =